Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 7 stycznia 2017, 11:53

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 7-8 stycznia (m.in. Modern Combat 4: Zero Hour, The Amazing Spider-Man 2, 1979 Revolution)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Modern Combat 4: Zero Hour, The Amazing Spider-Man 2, 1979 Revolution: Black Friday i Assassin's Creed Identity.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Modern Combat 4: Zero Hour

Android: ok. 3 zł

W dalszym ciągu w niższej cenie możecie kupić mającą już swoje lata, ale ciągle mogącą się podobać strzelankę Modern Combat 4: Zero Hour. W czwartej części serii od studia Gameloft odbijamy prezydenta Stanów Zjednoczonych i rozbijamy terrorystyczne Przymierze K.P.R. Poza filmową kampanią solową dostępny jest również rozbudowany tryb wieloosobowy, dodatkowo wzbogacany szerokimi opcjami modyfikowania uzbrojenia. Tytuł nie zestarzał się też bardzo pod względem graficznym.

The Amazing Spider-Man 2

Android: ok. 3 zł

Użytkownicy Androida mogą kupić za 3 złote grę The Amazing Spider-Man 2. Sandboksowa zręcznościówka firmy Gameloft jest kierowana przede wszystkim do fanów Człowieka-Pająka, lecz zabawi się przy niej każdy gracz szukający dynamicznej akcji, bogatej zawartości i efektownej szaty graficznej. Gra ma swoje wady (m.in. niedopracowany system sterowania), lecz w ogólnym rozrachunku zostawia w tyle wiele mobilnych adaptacji filmów o superbohaterach.

Assassin's Creed Identity

Android: ok. 4 zł / iOS: ok. 4 zł

Nieco drożej niż ostatnio, ale w dalszym ciągu taniej niż zwykle kupicie mobilnego Assassina, czyli Assassin’s Creed Identity. Jest to RPG akcji z akcją prezentowaną z perspektywy TPP, który przenosi nas w czasy włoskiego renesansu i pozwala wcielić w samodzielnie wykreowanego asasyna, którego rozwijamy wraz z postępami w rozgrywce. Kilkanaście typów zadań i świetnie zaprojektowane, typowo asasyńskie lokacje zachęcające do korzystania z akrobatycznych umiejętności bohatera czynią z gry bardzo ciekawe doświadczenie, godne uwagi przez każdego fana serii. Tytuł doczekał się niedawno aktualizacji powiązane z kinowym Assassin's Creed z Michaelem Fassbenderem w roli głównej (m.in. nowy strój).

1979 Revolution: Black Friday

iOS: za darmo

Posiadacze sprzętu firmy Apple mogą obecnie pobrać za darmo przygodówkę 1979 Revolution: Black Friday. Produkcja studia iNKstories bazuje na wydarzeniach z 1978 roku, kiedy to rozpoczął się przewrót w Iranie, znany także jako Irańska Rewolucja Islamska. Historia została opowiedziana z perspektywy zwykłego fotografa, który obserwuje brutalną rzeczywistość i konsekwencje polityczno-społeczne wydarzeń, stając się – chcąc nie chcąc – stając ich uczestnikiem. Tytuł czerpie inspiracje z przygodówek ze stajni Telltale, takich jak The Walking Dead czy Game of Thrones, i spotkał się z ciepłym przyjęciem krytyków.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Mordercza Układanka i W Trybach Tajemnic

Prezentujemy wybór ciekawych promocji na smartfonach z systemem Windows Phone. Tym razem na wysokości zadania stanęła tylko zabrzańska firma Artifex Mundi, która obniżyła ceny trzech przygodówek typu HOPA: Morderczej Układanki, Otchłani: Upiorów Edenu i W Trybach Tajemnic. Oferta prezentuje się następująco:

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule: