Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 19 marca 2016, 11:20

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 19-20 marca (m.in. TruckSimulation 16, This War of Mine, LEGO Batman)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak TruckSimulation 16, This War of Mine, LEGO Batman, Goat Simulator, Brass i Pocket Sheep.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

This War of Mine

Android: 17,99 zł / iOS: ok. 17 zł

W parze z najnowszą aktualizacją znakomitej, survivalowej gry wojennej This War of Mine (o numerze 1.3.9 – m.in. wsparcie dla języka chińskiego) przyszła potężna, 70-procentowa obniżka ceny. Jeżeli jeszcze nie dane Wam było zagrać w jedną z najlepszych polskich gier ostatnich lat, to teraz nadarzyła się ku temu świetna okazja. W This War of Mine pomagamy grupie cywili przetrwać oblężenie miasta. W grze zarządzamy schronieniem, dbamy o stan fizyczny i psychiczny towarzyszy, a także odbywamy niejednoznaczne moralnie, nocne wyprawy w poszukiwaniu zapasów. Przygnębiająca atmosfera, wysoki poziom trudności i mroczna prezentacja czynią z dzieła 11 bit studios wyjątkowe doświadczenie.

Wyprzedaż gier z serii LEGO Batman (Android)

Fanom klocków Lego i przygód Mrocznego Rycerza pragniemy zwrócić uwagę na godną uwagi wyprzedaż gier z serii LEGO Batman, jaka wystartowała właśnie na platformie Google Play. W obu przypadkach mamy do czynienia z przygodowymi, pełnymi akcji zręcznościówkami, w których – wcielając się w setki postaci z komiksowej stajni DC Comics – rozwiązujemy problemy Gotham City i nie tylko. Dla miłośników obu marek, jak i pełnych humoru gier studia Traveller’s Tales są to pozycje obowiązkowe.

  • LEGO Batman: DC Super Heroes – Android: ok. 9 zł
  • LEGO Batman: Beyond Gotham – Android: ok. 9 zł

Goat Simulator

Android: 4,99 zł / iOS: ok. 4 zł

Studio Coffee Stain nie ustaje w promowaniu swojego absurdalnego hitu Goat Simulator. Tym razem przygotowało wielkanocną aktualizację, w skład której wchodzi specjalna, świąteczna misja (Save Easter), dwie postacie (Egg Goat, Easter Goat) oraz możliwości wzięcia udział w wielkanocnym przyjęciu. Przy okazji cena gry została obniżona o 80%. W pełnym błędów Goat Simulator przejmujemy kontrolę nad tytułowym zwierzęciem hodowlanym i siejemy zniszczenie w niewielkim miasteczku. Wbrew nazwie, produkcji daleko do bycia symulatorem. Bliżej jej do starych gier skaterskich – zadanie postawione przed gracze polega m.in. na wykonywaniu szalonych kozich trików.

TruckSimulation 16

Android: ok. 4 zł / iOS: ok. 4 zł

Zgodnie z oczekiwaniami, wydany pod koniec ubiegłego roku mobilny symulator ciężarówek TruckSimulation 16 cieszy się w naszym kraju sporą popularnością. Nie wszystkim dane było jednak usłyszeć o dziele studia Astragon Entertainment. Z myślą o osobach, którym umknęła premiera gry, deweloper zorganizował solidną, 67-procentową przecenę. Jednocześnie gra doczekała się sporej aktualizacji, w ramach której wprowadzono do niej m.in. dwie nowe ciężarówki (Rotolo K1584S, Rotolo A27234S) i poprawiono masę błędów, utrudniających czerpanie pełnej przyjemności z kursowania po tysiącach kilometrów dróg, prowadzących do dwudziestu europejskich miast.

Brass

Android: ok. 18 zł

Brass to ciekawa propozycja dla fanów strategii ekonomicznych. Gra stanowi adaptację popularnej na Zachodzie planszówki i pozwala wcielić się w przedsiębiorców, pragnących zbić fortunę w czasach rewolucji przemysłowej. Celem jest umiejętna dywersyfikacja przychodów, umożliwiająca ograniczenie ryzyka porażki, a także stworzenie rozbudowanej sieci dystrybucji, obejmującej wszystkie najważniejsze miasta. Produkcja przeznaczona jest dla 3-4 graczy i pozwala toczyć rywalizację w trybie lokalnym lub sieciowym. W przypadku braku współgraczy, istnieje możliwość zmierzenia się ze sztuczną inteligencją.

Mordercza Układanka

Android: 5,49 zł / iOS (iPhone): ok. 9 zł / iOS (iPad): ok. 13 zł

Jeśli od pewnego czasu chodzi Wam po głowie pomysł zagrania w przygodówkę typu HOPA (Hidden Objects Adventure Puzzle), to mamy dla Was ciekawą propozycję. Firma Artifex Mundi, wydawca Morderczej Układanki od studia Grey Wizard Innovative, obniżyła znacznie cenę gry, w której stajemy przed zadaniem rozwikłania zagadki serii morderstw młodych kobiet i pojmania zabójcy, zostawiającego na miejscu zbrodni niezwykłe zabawki.

Pocket Sheep

iOS: za darmo

Użytkownicy iOS mogą pobrać za darmo udaną zręcznościówkę Pocket Sheep. W grze wcielamy się w pasterza, który musi zadbać o swoje stadko owiec. W tym celu zbija zwierzęta w gromadkę i prowadzi do bezpiecznej zagrody. Dokonuje tego na przestrzeni 30 poziomów. Rozgrywka jest bardzo casualowa, ale w żaden sposób nie należy tego poczytywać za wadę. Ładna grafika, trzy poziomy trudności i wielka satysfakcja z dobrze wykonanej roboty wystarczą, aby uznać Pocket Sheep za tytuł warty przetestowania.

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.