Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDiOS
Okładka TruckSimulation 16 (AND)

TruckSimulation 16

TruckSim

Opracowany przez specjalizującą się w gatunku symulatorów brytyjską firmę Astragon Software mobilny symulator ciężarówki, przypominający takie pecetowe hity jak seria Euro Truck Simulator czy cykl 18 Wheels of Steel.

Symulacje | ekonomiczne | ciężarówki

Okładka TruckSimulation 16 (AND)

data premiery gry:

25lis2015

iOS AND

TruckSimulation 16 to opracowany z myślą o platformie AND i iOS symulator ciężarówek służących do transportu towarów. Grę opracowało studio Astragon Entertainment i jest to produkcja premium, a więc pozbawiona mikropłatności.

Mechanika

W wydanym na platformę AND i iOS TruckSimulation 16 możemy zakosztować życia zarówno kierowcy, jak i szefa firmy transportowej. Akcja osadzona została w zachodniej oraz centralnej Europie i do naszej dyspozycji oddano tysiące kilometrów dróg i dwadzieścia słynnych miast. Co godne pochwały, wszystko to odtworzono na podstawie autentycznych map. Struktura świata jest otwarta i nic nie ogranicza swobody wyboru tras.

W grze możemy zasiąść za kierownicą siedmiu różnorodnych ciężarówek. TruckSimulation 16 zaprojektowano jako symulator, dzięki czemu fizyka jazdy jest realistyczna, a każdy pojazd prowadzi się inaczej. Nie zabrakło również opcji kierowania z perspektywy kokpitu, choć dostępne są też inne kamery.

Zabawa polega głównie na transportowaniu dóbr pomiędzy miastami. W trakcie rozgrywki możemy skorzystać z siedmiu różnych typów przyczep, przystosowanych do rozmaitych towarów. Zabawę wzbogaca aspekt strategiczny, polegający na zarządzaniu firmą. Musimy zatrudniać kierowców, budować oddziały w różnych miastach oraz sprawnie gospodarować budżetem, tak aby odpowiednio zbilansować przychody z wydatkami

Kwestie techniczne

TruckSimulation 16 na urządzeniach z systemem AND i iOS prezentuje się bardzo zacnie - trójwymiarowa szata graficzna, m.in. z uwagi na otwartość świata, być może nie jest zbyt szczegółowa, ale została przygotowana z wielką uwagę, dzięki czemu rozgrywka jest bardzo satysfakcjonująca.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe TruckSimulation 16

odpowiednia dla każdego wieku

TruckSimulation 16 - zadebiutowała mobilna odpowiedź na Euro Truck Simulator 2
TruckSimulation 16 - zadebiutowała mobilna odpowiedź na Euro Truck Simulator 2

wiadomość26 listopada 2015

Posiadacze urządzeń z systemami Android oraz iOS mogą już wyjeżdżać na drogi Europy Zachodniej i Środkowej z zamiarem dostarczania towarów do jednego z dwudziestu dobrze odwzorowanych miast w mobilnym symulatorze ciężarówek TruckSimulation 16.

TruckSim będzie mobilną grą o ciężarówkach w stylu Euro Truck Simulator 2
TruckSim będzie mobilną grą o ciężarówkach w stylu Euro Truck Simulator 2

wiadomość16 listopada 2015

Studio Astragon ogłosiło datę premiery TruckSim, czyli symulatora ciężarówek, który spróbuje odtworzyć na rynku mobilnym sukces pecetowego Euro Truck Simulator 2.

iOS
AND