Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 19 listopada 2016, 10:52

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 19-20 listopada (m.in. Deus Ex GO, Rayman Jungle Run, Planar Conquest)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak Deus Ex GO, Rayman Jungle Run, Planar Conquest, Raiden Legacy, The School: White Day, Battlefleet Gothic: Leviathan i Anodyne.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Deus Ex GO

Android: ok. 4 zł / iOS: ok. 4 zł

Błyskawicznej, 80-procentowej obniżki ceny doczekała się gra Deus Ex GO. Jest to trzecia odsłona serii turowych gier logicznych od Square Enix, biorących na tapetę najpopularniejsze marki należące do tej firmy. Po Hitman GO oraz Lara Croft GO przyszła pora na Deus Exa. Produkcję cechuje dopracowany gameplay, polegający w głównej mierze na rozwiązywaniu dopieszczonych łamigłówek,  i wyśmienita grafika utrzymana w futurystycznym klimacie serii. Tym razem gracz podejmuje się rozmaitych misji infiltracyjnych. Mapy są niewielkie, ale pełno na nich wrogów i interaktywnych obiektów, nierzadko wymuszających stosowaniu wyszukanej taktyki.

Rayman Jungle Run

Android: 50 groszy

W tym tygodniu hitem za 50 groszy na platformie Google Play jest platformówka Rayman Jungle Run. Produkcja firmy Ubisoft to jedna z najlepszych gier mobilnych tego typu. Wdrożenie elementów runnerowej mechaniki okazało się strzałem w dziesiątkę, a wykorzystanie silnika UbiArt Framework, napędzającego również najnowsze konsolowe odsłony przygód Raymana, zaowocowało piękną szatą graficzną (absolutna czołówka, jeśli chodzi o mobilne 2D). W efekcie nie sposób przejść obok tego tytułu obojętnie, a już w szczególności, gdy można go zakupić za grosze.

Planar Conquest

Android: 9,99 zł

Użytkownicy smartfonów i tabletów z Androidem mogą nabyć za połowę ceny grę Planar Conquest – osadzoną w realiach fantasy strategię 4X polskiego studia Wastelands Interactive, będącą ulepszoną wersją Worlds of Magic z 2015 roku. Rozgrywka koncentruje się tutaj na nieustającej walce o dominację, toczonej przy użyciu magii i miecza, a mechanika zainspirowana została kultową strategią firmy Microprose – Master of Magic. Celem zabawy jest sprawowanie kontroli nad państwem poprzez dbanie o takie aspekty, jak zaplecze ekonomiczno-gospodarcze, prowadzenie badań naukowych oraz rekrutacja silnej armii, która pozwoli nam podbijać nowe tereny i zapewnić bezpieczeństwo tym już posiadanym.

The School: White Day

Android: 18,99 zł / iOS: ok. 18 zł

50% taniej kupicie obecnie pierwszoosobowy horror The School: White Day. Mamy tu do czynienia z remakiem koreańskiej gry pecetowej z 2001 roku. Jej akcja toczy się na terenie szkoły, w której para zakochanych chce spędzić niezapomnianą noc. Niestety, sytuacja bardzo szybko przybiera bardzo mroczny obrót i bohaterom nie pozostaje nic innego, jak skupić się na przeżyciu. Ucieczka przed demonami, bazująca na unikaniu wrogów i skradaniu się, przerywana jest okazjonalnie zagadkami, a w czerpaniu groteskowej przyjemności z zabawy pomaga podrasowana względem oryginału trójwymiarowa szata graficzna.

Raiden Legacy

Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł

Za ledwie kilka złotych możecie kupić pakiet strzelanek typu shmup Raiden Legacy. W jego skład wchodzą cztery przeboje – pierwsza część Raidena z 1990 roku oraz trzy spin-offy w postaci Raiden Fighters, Raiden Fighter 2 i Raiden Fighters Jet. Zestaw jest nie lada atrakcją dla fanów tego typu rozgrywki. Znajdą tutaj świetnie zaprojektowane poziomy, pomysłowych przeciwników oraz wysoki poziom trudności. Autorom ze studia DotEmu udało się też przygotować zaskakująco dobry system kontroli, pozwalający na wybór dwóch mocno odmiennych schematów. Poza tym dopieścili oprawę audiowizualną.

Anodyne

Android: 12,99 zł

Mobilna konwersja Anodyne – niezależnej, utrzymanej w klimacie retro gry z gatunku RPG akcji – doczekała się 50-procentowej obniżki ceny. Wielkim atutem dwuwymiarowej produkcji jest opowiadana historia, przenosząca gracza do podświadomości niejakiego Younga. Rozgrywka sprowadza się do eksploracji niezwykłego świata, prowadzenia rozmów i walki z licznymi przeciwnikami. Warstwę audiowizualną utrzymano w 16-bitowym stylu.

Battlefleet Gothic: Leviathan

Android: 17,99 zł / iOS: ok. 18 zł

Pierwszej obniżki ceny doczekała się gra Battlefleet Gothic: Leviathan – turowa strategia bitewna osadzona w realiach Warhammera 40,000, bazująca na popularniej stołowej grze wydawnictwa Games Workshop. Tytuł oferuje obszerną kampanię, którą oparto na fabule dodatków, komiksów i powieści należących do serii Tarcza Baal (ang. Shield of Baal). Gracz obejmuje w niej dowództwo nad armadą potężnych statków kosmicznych i bierze udział w zakrojonych na szeroką skalę, choć charakteryzujących się wolnym tempem bitew rozgrywanych w systemie turowym. Poza tym Leviathan oferuje opcję rozgrywki wieloosobowej, zarówno w formacie sieciowym, jak i lokalnym.

Fist of Awesome

Android: 4,99 zł / iOS: ok. 4 zł

W ten weekend 75% taniej można nabyć szaloną chodzoną bijatykę Fist of Awesome. Utrzymana w retro stylistyce produkcja unaocznia nam straszliwą prawdę – światem od wieków rządziły niedźwiedzie. Głównemu bohaterowi, drwalowi imieniem Tim Burr, uświadamia to jego własna dłoń. Absurd goni absurd, ale nie przeszkadza to być Fist of Awesome grą po prostu dobrą. Wszystko dzięki dopracowanym mechanizmom rozgrywki.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Enigmatis 2, Train Sim i Paper Puzzles

Zapraszamy Was do przeglądu najciekawszych promocji w sklepie Windows Phone. W tym tygodniu przecen doczekały się: gra logiczna Paper Puzzles, symulator pociągu Train Sim oraz trzy przygodówki typu HOPA od studia Artifex Mundi – Enigmatis 2: Mgły Ravenwood, Szepty w Mroku i W Trybach Tajemnic. Pełna oferta prezentuje się następująco:

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.