Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2018, 11:19

Prezentacja Cyberpunka 2077 na E3 może nastąpić już dzisiaj

Według niepotwierdzonych doniesień Cyberpunk 2077, nowa gra twórców serii Wiedźmin, zostanie zaprezentowana już dzisiaj, podczas konferencji firmy Microsoft, rozpoczynającej się o godzinie 22:00.

Obecność Cyberpunka 2077 – nowego projektu warszawskiego studia CD Projekt RED, odpowiedzialnego za hitową serię Wiedźmin – podczas targów E3 jest niemalże pewna już od kwietnia. Oficjalny serwis targów potwierdził, że polski zespół zaprezentuje w Los Angeles grę RPG, zmierzającą na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. A jeśli ufać nieoficjalnym doniesieniom – pokaz ten zobaczymy jeszcze dzisiaj, podczas wieczornej konferencji firmy Microsoft. Być może na pierwszy materiał z Cyberpunka 2077 od czasu wypuszczenia zwiastuna w 2013 roku (!) poczekamy już tylko kilkanaście godzin.

Nowy materiał z Cyberpunka 2077 na konferencji Microsoftu? Oby – wtedy moglibyśmy przestać używać czterech identycznych obrazków do każdej wiadomości o grze od pięciu lat… - Prezentacja Cyberpunka 2077 na E3 może nastąpić już dzisiaj - wiadomość - 2018-06-10
Nowy materiał z Cyberpunka 2077 na konferencji Microsoftu? Oby – wtedy moglibyśmy przestać używać czterech identycznych obrazków do każdej wiadomości o grze od pięciu lat…

Jeśli pogłoski okażą się prawdziwe, na prezentacji zobaczymy zapewne tylko nowy trailer z gry. Więcej szczęścia będą mieć za to wybrani dziennikarze – już w maju donosiliśmy o niepotwierdzonych informacjach na temat godzinnego pokazu Cyberpunka 2077 dla prasy, teraz zaś taką samą wiadomość za pośrednictwem Facebooka opublikował redaktor naczelny włoskiego serwisu EveryEye.it. Trudno sobie wyobrazić, by taki natłok spekulacji na temat obecności gry na tegorocznym E3 (który zresztą sami rozpoczęliśmy – już w styczniu informowaliśmy, że CD Projekt RED pojawi się na targach w Los Angeles) nie miał poskutkować huczną prezentacją. Jeśli jesteście ciekawi, czy Cyberpunk 2077 rzeczywiście zostanie pokazany już dzisiaj – oglądajcie wraz z nami konferencję Microsoftu, która rozpocznie się o 22:00.

  1. Oficjalna strona internetowa studia CD Projekt RED
  2. Najważniejsze na E3 2018