Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2018, 18:55

autor: Vergil

Godzinna prezentacja Cyberpunka 2077 na targach E3?

Pomimo że firma CD Projekt RED niczego jeszcze nie potwierdziła, wiele wskazuje na to, że w trakcie tegorocznych targów E3 odbędzie się godzinna prezentacja Cyberpunka 2077, podczas której wybrani dziennikarze zobaczą tę grę w akcji.

Im bliżej do tegorocznych targów E3, tym więcej wskazuje na to, że CD Projekt RED przywiezie do Los Angeles Cyberpunka 2077. Redaktor włoskiego serwisu Everyeye.it – Francesco Fossetti – pochwalił się na swoim facebookowym profilu, że został zaproszony na godzinną prezentację zorganizowaną przez polskie studio. Choć sam nie wie, czego będzie ona dotyczyć, sprawa wydaje się przesądzona.

Warto bowiem pamiętać, że nieco ponad tydzień temu na łamach oficjalnego serwisu targów pojawiła się informacja, wedle której rodzimy zespół miałby tam pokazać grę RPG zmierzającą na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste; a taki opis pasuje do Cyberpunka 2077 jak ulał. Można domniemywać, że w trakcie konferencji Sony lub Microsoftu deweloperzy zaprezentują nowy zwiastun, z kolei za zamkniętymi drzwiami dziennikarze będą mogli zapoznać się z pierwszymi fragmentami rozgrywki. O tym, ile w tym prawdy, przekonamy się w dniach 12-14 czerwca.

Miejmy nadzieję, że targi E3 2018 przyniosą odpowiedzi na przynajmniej niektóre pytania dotyczące Cyberpunka 2077. - Godzinna prezentacja Cyberpunka 2077 na targach E3? - wiadomość - 2018-05-08
Miejmy nadzieję, że targi E3 2018 przyniosą odpowiedzi na przynajmniej niektóre pytania dotyczące Cyberpunka 2077.

W tym momencie należy przypomnieć, że w zeszłym miesiącu udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, iż Cyberpunk 2077 będzie FPS-em wypełnionym po brzegi elementami RPG; tym samym polskie studio rzuciłoby rękawicę takim produkcjom, jak System Shock oraz Deus Ex. Inna sprawa, że wciąż nie wiemy, kiedy omawiana produkcja trafi do sprzedaży – w trakcie konferencji, na której studio CD Projekt RED prezentowało swoje wyniki, prezes Adam Kiciński potwierdził, że tytuł został skonstruowany w taki sposób, by wykorzystać potencjalne możliwości bardzo mocnych, niezapowiedzianych jeszcze platform. Kto wie, może zatem Cyberpunk 2077 ukaże się nie tylko na PC, PlayStation 4 i Xboksa One, lecz także na kolejne konsole Sony i Microsoftu?

Jak widać, na chwilę obecną pytania dotyczące Cyberpunka 2077 mnożą się jak króliki. Miejmy nadzieję, że w czerwcu poznamy odpowiedzi na przynajmniej niektóre z nich.