Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2018, 19:33

autor: Góral

Skate 4 ukaże się w tym roku?

W jednym z internetowych sklepów pojawiła się gra Skate 4 od firmy Electronic Arts. Produkcja ponoć ma się ukazać w tym roku.

Skate 4 ukaże się w tym roku? - ilustracja #1
Skate 4 w skrócie:
  • czwarta odsłona popularnej przed laty sportowej serii;
  • według sklepu webhallen.com ukaże się w tym roku;
  • EA jeszcze jej nie zapowiedziało, ale być może zrobi to podczas EA Play w czerwcu.

W sklepie webhallen.com pojawiła się gra Skate 4 od firmy Electronic Arts, ale została już usunięta. Serwis gamebyte.com ma jednak potwierdzenie, które wklejamy poniżej. Według sprzedawcy produkcja ukaże się w tym roku na konsoli PlayStation 4 (znając EA, na XOne i PC-tach też) i na razie to wszystko co wiemy.

Plotki o tej produkcji pojawiły się już na początku 2017 roku, ale wydawca szybko je zdementował. Czy i tym razem będzie podobnie? Tego nie wiemy, ale być może faktycznie coś jest na rzeczy. 9 czerwca firma zorganizuje bowiem konferencję EA Play, na której pojawią się „filmy z rozgrywką, nieoczekiwane zapowiedzi i wiele więcej ciekawostek!”. Kto wie, być może jedną z atrakcji będzie właśnie kolejna część serii Skate?

Skate 4 nadciąga! Chyba… - Skate 4 ukaże się w tym roku? - wiadomość - 2018-05-08
Skate 4 nadciąga! Chyba…

Fanom deskorolki cyklu nie trzeba przedstawiać, ale zapewne część z Was nie miała z nim do czynienia, więc przypominamy, że Skate jest symulatorem skateboardingu, który zadebiutował na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 w 2007 roku. Cykl tworzony przez studio EA Black Box doczekał się łącznie trzech głównych odsłon (ostania pojawiła się w 2010 roku) i spin-offa Skate It. W odróżnieniu od popularnej niegdyś konkurencji w postaci serii Tony Hawk's Pro Skater, Skate oferował bardziej realistyczną i trudniejszą rozgrywkę, w której triki wykonujemy manipulując prawą gałką analogową.