Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2017, 14:37

Wieści ze świata (Skate 4, CoD: Infinite Warfare, Ghost Recon: Wildlands, Skyrim SE, Total War: Warhammer) 1/2/2017

Dziś piszemy o ucięciu przez EA spekulacji na temat Skate 4, premierze dodatku Sabotage do Call of Duty: Infinite Warfare na PS4, filmie dokumentalnym na bazie Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, wersji beta patcha 1.4 do The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition oraz o trwających ciągle pracach nad nowym Mod Managerem do gry Total War: Warhammer. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Na razie nici ze Skate 4 – Electronic Arts ucina spekulacje

Entuzjazm wywołany ostatnimi pogłoskami, wieszczącymi rychły powrót serii Skate, dotarł aż na spotkanie firmy Electronic Arts z inwestorami… i niestety został tam uziemiony. „Elektronicy” zaprzeczyli, jakoby prowadzili obecnie prace nad Skate 4 (dzięki, IGN). Fanom jazdy na deskorolce pozostaje zatem wypatrywać nowej gry Tony’ego Hawka – choć tej za szybko nie zobaczymy…

Call of Duty: Infinite Warfare – premiera dodatku Sabotage na PS4

Firma Activision i studio Infinity Ward wypuściły na PlayStation 4 pierwszy dodatek do Call of Duty: Infinite Warfare, zatytułowany Sabotage. Jak zawsze, mamy do czynienia z paczką zawierającą cztery mapy do rozgrywki wieloosobowej i kolejny rozdział trybu zombie (co-op). Warto poświęcić parę słów temu ostatniemu, bo deweloper popisał się kreatywnością. W ramach epizodu „Rave in the Redwoods” gracze trafiają do opuszczonego letniego ośrodka wczasowego, w którym klimat rodem z horroru klasy B z lat 80. połączono z… psychodeliczną dyskoteką techno.

Rozszerzenie wchodzi w skład przepustki sezonowej za 209 zł (w której znajdą się jeszcze trzy DLC), można też kupić je samodzielnie za 61 zł. Na PC i XOne dodatek Sabotage powinien zadebiutować za mniej więcej równy miesiąc.

Powstaje film dokumentalny na kanwie Ghost Recon: Wildlands

Ubisoft wraz z wytwórnią Chief Productions szykuje pełnometrażowy film dokumentalny Wildlands, związany tematycznie z grą Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – czyli przedstawiający świat karteli narkotykowych w Boliwii. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób obraz trafi na nasze ekrany (prawdopodobnie zostanie udostępniony za darmo na YouTube), ale znana jest data jego premiery. Film zadebiutuje 6 marca, czyli w przededniu wypuszczenia na rynek wspomnianej strzelanki (która wychodzi na PC, PS4 i XOne).

Skyrim Special Edition z patchem 1.4 w wersji beta

Studio Bethesda wypuściło na Steamie wersję beta patcha 1.4 do gry The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition. Podobnie jak łatka 1.9 do Fallouta 4, patch skupia się na ułatwieniu wyszukiwania modów (w przeglądarce wyświetla się teraz znacznie więcej informacji o przeróbkach), a także na poprawieniu wydajności i stabilności gry. Pełną listę zmian – jak również instrukcję dołączania do beta-testów aktualizacji – znajdziecie tutaj.

Total War: Warhammer – powstaje lepszy Mod Manager

Gracze skarżą się na niewygodne zarządzanie modami do Total War: Warhammer – przy większej liczbie przeróbek używanie narzędzi wbudowanych w klient gry jest katorgą. Na szczęście Creative Assembly obiecuje, że bardziej funkcjonalny Mod Manager – zapowiadany już od wielu miesięcy – jest nadal opracowywany (z udziałem moderskiej społeczności). Niestety, deweloper na ten moment nie potrafi powiedzieć, ile jeszcze fanom przyjdzie na niego czekać.

Wieści ze świata (Skate 4, CoD: Infinite Warfare, Ghost Recon: Wildlands, Skyrim SE, Total War: Warhammer) 1/2/2017 - ilustracja #3

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: