Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4XONE
Okładka Call of Duty: Infinite Warfare - Sabotage (PC)

Call of Duty: Infinite Warfare - Sabotage

Pierwsze oficjalne rozszerzenie do gry Call of Duty: Infinite Warfare, które najpierw trafiło do posiadaczy konsol PlayStation 4, zaś użytkownikom pozostałych platform sprzętowych zostało udostępnione z niewielkim opóźnieniem.

To jest dodatek do gry Call of Duty: Infinite Warfare.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | kooperacja | strzelanki

Okładka Call of Duty: Infinite Warfare - Sabotage (PC)

data premiery gry:

31sty2017

PS4

28lut2017

XONE PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sabotage to tytuł pierwszego oficjalnego dodatku DLC do wydanej z początkiem listopada 2016 roku na platformie PC, XONE i PS4 strzelaniny FPS Call of Duty: Infinite Warfare studia Infinity Ward. Dodatek wchodzi w skład przepustki sezonowej do gry, ale może być także zakupiony oddzielnie. Na mocy umowy zawartej przez Activision Blizzard z firmą Sony, opisywane DLC trafiło w pierwszej kolejności do posiadaczy konsol PlayStation 4, zaś z niewielkim opóźnieniem do użytkowników pozostałych platform sprzętowych.

Mechanika

Call of Duty: Infinite Warfare – Sabotage oferuje dość typowy zestaw atrakcji, do jakiego zdążyli się już przyzwyczaić fani słynnej serii Activision Blizzard, a pierwszą z nich stanowią cztery całkiem nowe mapy do trybu wieloosobowego. Mapa Noir przenosi nas na brudne ulice dystopijnego miasta inspirowanego nocnym Brooklynem, zamienionego w prawdziwą strefę wojny. Mapa Neon to wirtualne centrum treningowe i jednocześnie wyjątkowa, cyfrowa arena walki, na której niespodziewanie pojawiają się samochody oraz inne obiekty, a pokonani wrogowie rozpadają się na setki pikseli. Mapa Renaissance rzuca graczy na tereny północnej Italii i wąskie uliczki słynnej Wenecji, gdzie specyficzna zabudowa sprzyja działaniu w ukryciu oraz przemieszczaniu się za pomocą sieci kanałów. Ostatnia z map, czyli Dominion to odświeżona wersja klasycznej mapy Afghan z gry Call of Duty: Modern Warfare 2. Choć w tym wypadku akcja gry przeniesiona została na Marsa, lokacja zachowała jednak wszystkie charakterystyczne elementy oryginału, wnosząc jedynie kilka poprawek uwzględniających nowy system poruszania się.

Drugim z elementów dodatku Sabotage jest zupełnie nowy rozdział kooperacyjnej minikampanii zombie, w której tajemniczy reżyser Willard Wyler uwięził bohaterów w scenografii ze swoich filmów grozy. W epizodzie zatytułowanym Rave in the Redwoods przenosimy się do utrzymanego w stylistyce horrorów z lat 90. opuszczonego, leśnego obozu, zamienionego w imprezową miejscówkę w stylu techno. W owej lokacji pojawiają się nowe wcielenia bohaterów znanych z gry podstawowej, których w walce z zombie wspomaga grający samego siebie reżyser Kevin Smith (twórca takich obrazów jak Clerks – Sprzedawcy, Fujary na tropie czy Jay i Cichy Bob kontratakują). Zestaw nowości DLC Sabotage uzupełniają dwaj nieznani dotąd przeciwnicy – Slasher oraz Sasquatch, nowe bronie, a także niedostępne wcześniej pułapki, elementy kosmetyczne i Karty Losu.

Kwestie techniczne

Wydany na platformie PC, XONE i PS4 dodatek Call of Duty: Inifnite Warfare – Sabotage nie wprowadza względem gry macierzystej żadnych istotnych poprawek – zarówno pod względem trybów gry, jak i w kwestiach technicznych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Gry podobne do Call of Duty: Infinite Warfare - Sabotage

Klasyfikacja PEGI Call of Duty: Infinite Warfare - Sabotage

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Infinite Warfare - Sabotage

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-3225 3.30 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7850 lub lepsza
  • 70 GB HDD
  • Windows 7 64-bit
Wieści ze świata (Skate 4, CoD: Infinite Warfare, Ghost Recon: Wildlands, Skyrim SE, Total War: Warhammer) 1/2/2017
Wieści ze świata (Skate 4, CoD: Infinite Warfare, Ghost Recon: Wildlands, Skyrim SE, Total War: Warhammer) 1/2/2017

wiadomość1 lutego 2017

Dziś piszemy o ucięciu przez EA spekulacji na temat Skate 4, premierze dodatku Sabotage do Call of Duty: Infinite Warfare na PS4, filmie dokumentalnym na bazie Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, wersji beta patcha 1.4 do The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition oraz o trwających ciągle pracach nad nowym Mod Managerem do gry Total War: Warhammer. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Call of Duty: Infinite Warfare - DLC Sabotage zadebiutuje 31 stycznia
Call of Duty: Infinite Warfare - DLC Sabotage zadebiutuje 31 stycznia

wiadomość21 grudnia 2016

Firma Activision ujawniła pierwsze DLC do gry Call of Duty: Infinite Warfare. Sabotage ukaże się najpierw 31 stycznia na PlayStation 4 i doda cztery nowe mapy oraz kolejną wariację na temat trybu zombie.

PS4
XONE
PC