Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2017, 12:55

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Fallout 4 – nadchodzi wsparcie dla PS4 Pro i paczka tekstur o wysokiej rozdzielczości na PC [aktualizacja]

W przyszłym tygodniu wyjdzie aktualizacja o numerze 1.9 do gry Fallout 4, która wprowadzi wsparcie dla konsoli PlayStation 4 Pro. Ponadto, obok aktualizacji, wypuszczona zostanie paczka tekstur w wysokiej rozdzielczości na komputery osobiste.

Aktualizacja

Użytkownicy platformy Steam mogą pobrać i wypróbować pecetowy patch 1.9 w wersji beta. Zmiany i ulepszenia wprowadzone w rzeczonej aktualizacji to między innymi:

  • Wsparcie dla High-Resolution Texture Pack (dostępny w przyszłym tygodniu);
  • Ulepszenia obsługi modów (filtrowanie, szczegółowsze informacje itp.);
  • Ogólne poprawki stabilności i wydajności.

Oryginalna wiadomość

Dobre wieści dla fanów Fallouta 4. Firma Bethesda Softworks zapowiedziała dodanie wsparcia dla konsoli PlayStation 4 Pro w przyszłym tygodniu wraz z wydaniem aktualizacji o numerze 1.9. Omawiany patch pozwala użytkownikom rzeczonej platformy grać w natywnej rozdzielczości 1440p, a także wprowadza szereg wizualnych ulepszeń, w tym chociażby zwiększony zasięg rysowania drzew, trawy, obiektów i postaci niezależnych. Co więcej, również po najbliższym weekendzie, gracze pecetowi otrzymają darmową paczkę tekstur o wysokiej rozdzielczości. Naturalnie lepsze walory estetyczne pociągają za sobą konieczność posiadania mocniejszego sprzętu i dodatkowych 58 gigabajtów wolnej przestrzeni dyskowej. High-Resolution Texture Pack stawia pecetom poniższe wymagania:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i7-5820K lub lepszy
  • Karta grafiki: GeForce GTX 1080 8GB
  • Pamięć RAM: 8GB+

Polecamy również Waszej uwadze najnowszy, styczniowy przegląd najlepszych modów do wciąż żywego Fallouta 4.