Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2017, 13:03

Kolejna część Need for Speed zadebiutuje przed końcem marca 2018 roku

Podczas spotkania z inwestorami firma Electronic Arts poinformowała o planach wydania nowej części serii wyścigowej Need for Speed w roku fiskalnym 2018 - czyli okresie między 1 kwietnia tego i 31 marca następnego roku.

Fani marki Need for Speed na najnowszą odsłonę wyścigowego cyklu poczekają najpóźniej do końca marca przyszłego roku. Firma Electronic Arts podczas spotkania z inwestorami ujawniła, że prace nad kolejną częścią już trwają; za tytuł odpowiedzialne jest studio Ghost Games, które ma już na swoim koncie ciepło przyjęte Rivals oraz reboot serii, który zebrał mieszane oceny. Poinformowano też, że gra trafi na sklepowe półki w roku fiskalnym 2018 – czyli okresie pomiędzy 1 kwietnia tego i 31 marca następnego roku.

Serii oczywiście daleko do popularności z czasów Underground czy Most Wanted, ale to nadal dobra propozycja dla fanów bardziej zręcznościowego ścigania. - Kolejna część Need for Speed zadebiutuje przed końcem marca 2018 roku - wiadomość - 2017-02-01
Serii oczywiście daleko do popularności z czasów Underground czy Most Wanted, ale to nadal dobra propozycja dla fanów bardziej zręcznościowego ścigania.

Pokrywa się to z zapowiedziami samego Ghost Games, które w maju ujawniło, że kolejna część Need for Speed ich autorstwa zadebiutuje w 2017 roku. Niestety, na razie nie poznaliśmy żadnych szczegółów na temat samej gry. „Wydłużyliśmy cykl produkcyjny tego tytułu, by skupić się na innowacjach” - powiedział podczas spotkania z inwestorami Andrew Wilson, szef Electronic Arts. „Zespół odpowiedzialny za Need for Speed przekracza granice nastawionych na akcję gier wyścigowych, tworząc najbardziej ekscytującą i najlepiej wyglądającą odsłonę serii, jaką do tej pory wyprodukowaliśmy”. Brzmi to oczywiście ładnie, ale czekamy na jakiekolwiek konkretne informacje. Tym bardziej, że ostatnie dzieło Ghost Games, czyli reboot całego cyklu, nie spełnił oczekiwań fanów i zebrał dość przeciętne oceny. Czy z kolejną odsłoną Need for Speed wróci na właściwe tory?

  1. Oficjalna strona internetowa serii Need for Speed
Kolejna część Need for Speed zadebiutuje przed końcem marca 2018 roku - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Need for Speed: Payback

Need for Speed: Payback