Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2018, 14:33

autor: Adrian Werner

Obecność Cyberpunka 2077 na E3 jest już praktycznie pewna

Wszystko wskazuje na to, że na tegorocznych targach E3 zobaczymy Cyberpunka 2077. Dzięki oficjalnemu serwisowi imprezy dowiedzieliśmy się bowiem, że studio CD Projekt RED pokaże tam grę RPG zmierzającą na PC, Xboksa One i PlayStation 4.

Wydaje się, że na tegorocznym E3 wreszcie zobaczymy Cyberpunka 2077. - Obecność Cyberpunka 2077 na E3 jest już praktycznie pewna - wiadomość - 2018-04-30
Wydaje się, że na tegorocznym E3 wreszcie zobaczymy Cyberpunka 2077.
CYBERPUNK 2077 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: CD Projekt RED
  2. Wydawca: CD Projekt RED
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: Bóg jeden wie.

Od dawna mieliśmy nadzieję, że tegoroczna edycja targów E3 będzie tą, na której studio CD Projekt RED wreszcie pokaże Cyberpunka 2077. Od dłuższego czasu wiemy, że zespół ma w planach stawienie się na tej imprezie. Teraz pojawiły się informacje o tym, co deweloperzy zamierzają na niej zaprezentować.

Źródłem tych doniesień jest oficjalny serwis targów, a konkretne sekcja z mapą i listą firm, które wezmą udział w targach. Znalazła się tam informacja, że CD Projekt RED pokaże na E3 grę RPG zmierzającą na trzy platformy – PC, Xboksa One i PlayStation 4.

Taki opis projektu powoduje, że prawie na pewno chodzi tu właśnie o Cyberpunka 2077. Wydaje się więc, że po wielu latach chwytania się najmniejszych strzępów informacji wreszcie będziemy mieli okazję dowiedzieć się jakiś konkretów na temat gry i, miejmy nadzieję, zobaczyć także, jak prezentuje się w akcji.

Przypomnijmy, że na ten moment czekamy już naprawdę długo. Projekt został bowiem ujawniony w 2012 roku. Pomimo faktu, iż od tamtej chwili upłynęło już prawie sześć lat, do tej pory nie zobaczyliśmy nawet jakichkolwiek screenów z gry, a autorzy ograniczyli się jedynie do opublikowania krótkiego teasera CG.

Warto dodać, że w ostatnich miesiącach pojawiło się kilka ciekawych informacji odnośnie Cyberpunka 2077. Dowiedzieliśmy się, że gra projektowana jest tak, aby w razie potrzeby możliwe było łatwe przeniesienie projektu na nową generację konsol. Ponadto produkcja nie będzie zawierała lootboksów. Ponadto, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, gra ma posiadać silne elementy FPS.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Cyberpunk 2077 – kompendium wiedzy
  3. Cyberpunk 2077 – czego spodziewać się po RPG większym niż Wiedźmin 3?
TWOIM ZDANIEM

Cyberpunk 2077 jako gra z perspektywy FPP, to twoim zdaniem…

Ciężko powiedzieć, zobaczymy.
56,9%
Wzbudza to moje silne obawy o jakość elementów RPG.
25,5%
Doby pomysł, wolę to niż TPP.
17,6%
Zobacz inne ankiety