Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2018, 08:55

autor: Aquma

Obecność CD Projekt RED na E3 2018 potwierdzona

CD Projekt RED pojedzie na targi E3 2018. Na oficjalnej stronie E3expo, w sekcji participating companies (pol. firmy uczestniczące), można już zobaczyć logo polskiego studia. Tym samym czerwcowa prezentacja gry Cyberpunk 2077 stała się bardzo prawdopodobna.

Wygląda na to, że Cyberpunk trafi na E3. - Obecność CD Projekt RED na E3 2018 potwierdzona! - wiadomość - 2018-02-07
Wygląda na to, że Cyberpunk trafi na E3.

To już pewne: znane ze stworzenia serii Wiedźmin, polskie studio CD Projekt RED zawita na tegoroczne targi E3 – tak przynajmniej sugeruje pojawienie się logo firmy na oficjalnej stronie imprezy. Oznacza to, że zaczynają się potwierdzać nasze doniesienia z połowy stycznia, wedle których firma pokaże na tej imprezie kolejny zwiastun, a za zamkniętymi drzwiami także – w końcu – grywalną wersję wyczekiwanego przez fanów Cyberpunka 2077.

Futurystyczny erpeg, oparty o uniwersum znane z „papierowego” systemu RPG autorstwa Mike’a Pondsmitha, został zapowiedziany przez Polaków w 2012 roku. Dotychczas otrzymaliśmy jednak od twórców wyłącznie teaser oraz wiele fajnie brzmiących (i, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, potencjalnie wyssanych z palca) zapowiedzi. Co gorsza, w międzyczasie za sprawą youtubera YongYea wybuchła też głośna afera związana z rzekomo złymi warunkami pracy w rodzimym studiu. W doniesieniach pojawiały się również informacje na temat procesu produkcji Cyberpunka 2077 i – delikatnie mówiąc – nie malowały one zbyt pięknego obrazu.

Wszystko wskazuje jednak na to, że – jeśli problemy rzeczywiście były – zostały przezwyciężone i nowa gra najsłynniejszego polskiego dewelopera pewnie zmierza na tegoroczne targi E3.

  1. Gameplay z Cyberpunk 2077 już w czerwcu na E3 2018?
  2. Rozdmuchane kontrowersje, czyli warunki pracy w CD Projekt RED w nowym świetle
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077