Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 lutego 2018, 20:55

autor: Vergil

Nowe Humble Bundle (m.in. Symulator Kozy, Dead by Daylight i Verdun)

Do kolejnego Humble Bundle trafiły najlepsze gry, jakie pojawiały się w innych bundle’ach w 2017 roku. Wśród nich prym wiedzie Dead by Daylight, choć za symboliczną kwotę można zdobyć też inne warte uwagi tytuły.

Humble Bundle wystartowało z kolejną promocją, którą objęto najlepsze gry, jakie trafiały do bundli w 2017 roku. Tym razem deklarowana wartość przecenionych produkcji wynosi 137 dolarów, czyli około 460 zł. Jak zawsze możemy zdecydować, jaka część wpłaconej przez nas kwoty powędruje na konto deweloperów i wydawców oraz samego sklepu, a jaka zostanie złożona na ręce organizacji charytatywnej (tym razem nawiązano współpracę z American Cancer Society, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, by wesprzeć inną organizację). Promocja potrwa przez najbliższe dwa tygodnie – sprawdźmy więc, co możemy zdobyć.

Przyprawiające o dreszcze Dead by Daylight to jeden z bardziej smakowitych kąsków najnowszego Humble Bundle. - Nowe Humble Bundle (m.in. Symulator Kozy, Dead by Daylight i Verdun) - wiadomość - 2018-02-06
Przyprawiające o dreszcze Dead by Daylight to jeden z bardziej smakowitych kąsków najnowszego Humble Bundle.

Płacąc minimum jednego dolara, czyli około 3,50 zł, otrzymamy:

Płacąc więcej niż średnia, która w momencie pisania tej wiadomości wynosi 5,09 dolara (około 17 zł), dostaniemy dodatkowo:

Wydając 10 dolarów, czyli około 36 złotych, zdobędziemy również:

  • Dead by Daylight
  • 2 dolary do wydania w Humble Store (dotyczy wyłącznie subskrybentów Humble Monthly)