Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2014, 09:55

autor: Góral

Premiera Murdered: Śledztwo zza grobu. Sprawdź oceny mediów

Murdered: Śledztwo zza grobu, najnowsza produkcja ze stajni firmy Square Enix, zadebiutowało na światowych rynkach, w wersji na konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One i komputery PC. Tytuł okazał się grą po prostu średnią, o której dość szybko zapomnimy.

Dziś na światowych rynkach debiutuje nowa produkcja ze stajni firmy Square Enix - Murdered: Śledztwo zza grobu. W Polsce tytuł ukaże się na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One i komputerach PC w najbliższy piątek, jednak już dziś możemy zapoznać się z ocenami światowych mediów.

Okazało się, że śledztwo zmarłego detektywa Ronana O’Connora nie do końca spełniło oczekiwania. Przede wszystkim zawiódł sam gameplay, opierający się na rozwiązywaniu zagadek, które nie są zbyt wymagające. Rozgrywka urozmaicana jest dodatkowo przez okazjonalną walkę oraz elementy skradankowe. Niestety większość osób twierdzi, że to tylko zwykłe zapychacze, niepasujące do ogólnego stylu gry. Również historia jest, krótko pisząc, słaba. Bardzo fajnie za to stworzono samo miasteczko Salem, w którym rozgrywa się akcja. Twórcy przygotowali wiele odwołań do jego historii i legend. Wychodzi więc na to, że Murdered: Śledztwo zza grobu z pewnością nie jest naprawdę kiepską produkcją, ale też daleko tej grze do czołowych tytułów. Square Enix wydało po prostu zwykłego średniaka.

Murdered: Śledztwo zza grobu – śledztwo zmarłego detektywa nie jest zbyt porywające. - Premiera Murdered: Śledztwo zza grobu. Sprawdź oceny mediów - wiadomość - 2014-06-03
Murdered: Śledztwo zza grobu – śledztwo zmarłego detektywa nie jest zbyt porywające.

Wybrane oceny gry Murdered: Śledztwo zza grobu:

Koniecznie przeczytajcie także recenzję opublikowaną w naszym serwisie, w której g40st stwierdził, że:

„Murdered: Śledztwo zza grobu jest słabym thrillerem silącym się na skojarzenia z kinem noir, przeciętną i zbyt łatwą przygodówką oraz grą zawiedzionych nadziei, po ukończeniu której szybko o niej zapomnicie.”

Jeżeli mimo wszystko już teraz zamierzacie zainwestować pieniądze w Murdered: Śledztwo zza grobu, to tradycyjnie po najlepsze oferty cenowe odsyłam Was do naszej porównywarki.

Murdered: Śledztwo zza grobu to przygodowa gra akcji, stworzona przez zespół Airtight Games, znany m.in. z logicznej produkcji Quantum Conundrum. Tytuł opowiada o śledztwie zmarłego detektywa Ronana O’Connora, który musi odnaleźć swojego zabójcę. Akcja rozgrywa się w słynnym miasteczku Salem, znanym przede wszystkim z historii dotyczącej czarownic (Abigail Williams, Betty Parris i inne).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.