Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2019, 12:00

autor: Froozyy

Premiera FIFA 20 Ultimate Team Web App już dzisiaj

Dziś zadebiutuje aplikacja FIFA 20 Ultimate Team Web App, która pomoże w zarządzaniu wieloma aspektami trybu FUT. Natomiast za dwa dni, czyli 20 września, ukaże się jej mobilna wersja - FIFA 20 Companion App.

Dzisiaj zadebiutuje FIFA 20 Ultimate Team Web App. - Premiera FIFA 20 Ultimate Team Web App już dzisiaj - wiadomość - 2019-09-18
Dzisiaj zadebiutuje FIFA 20 Ultimate Team Web App.

Tak jak informowaliśmy Was wcześniej, dziś ukaże się FIFA 20 Ultimate Team Web App, czyli aplikacja na komputery osobiste, która umożliwi kontrolowanie wielu aspektów FUT, takich jak zakupy, transfery zawodników czy zarządzanie klubem. Do skorzystania z Web App potrzebne będzie jedynie konto Origin oraz przeglądarka internetowa. Nie wiadomo jednak, o której godzinie aplikacja zostanie udostępniona graczom.

Z kolei za dwa dni, czyli 20 września, premierę będzie miała FIFA 20 Companion App, przeznaczona na urządzenia mobilne. Jej funkcje prezentują się tak samo, jak w FIFA 20 Ultimate Team Web App. Aplikacja będzie dostępna za darmo na systemach Android oraz iOS.

FIFA 20 zadubiutuje 27 września tego roku na pecetach oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Obie wcześniej wymienione aplikacje najprawdopodbniej będą współpracowały ze wszystkim urządzeniami oprócz Switcha, tak jak to miało miejsce w ubiegłym roku. Nowa odsłona FIFA zaoferuje kilka nowości. W grze pojawi się tryb VOLTA nawiązujący do popularnej serii FIFA Street oraz zmiany w karierze i FUT.