Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2019, 20:56

autor: Froozyy

FIFA VOLTA - zwiastun oraz szczegóły dotyczące nowego trybu w FIFA 20

W sieci ukazał się właśnie krótki zwiastun przedstawiający nadchodzący tryb VOLTA w FIFA 20. Będzie on nawiązywał do popularnej serii FIFA Street oraz pozwoli na zabawę m.in. w wyreżyserowanej kampanii czy też sieciowej lidze.

Fani FIFA Street powinni być zadowoleni z nowego trybu. - FIFA VOLTA - zwiastun oraz szczegóły dotyczące nowego trybu w FIFA 20 - wiadomość - 2019-08-09
Fani FIFA Street powinni być zadowoleni z nowego trybu.

Trochę musieliśmy poczekać na nowy materiał prezentujący obszerniej FIFA VOLTA, czyli osobny tryb w FIF-ie 20 nawiązujący do popularnej serii FIFA Street. W sieci ukazał się właśnie 2-minutowy zwiastun rozgrywki zdradzający nam więcej szczegółów na jego temat.

Przede wszystkim VOLTA zaoferuje grę na ulicach, osiedlowych boiskach i salach rozrzuconych po całym świecie. W grze pojawi się 17 miejsc, w których rozegramy mecze (m.in. Barcelona, Tokio czy Miami), a drużyny będą mogły się składać z trzech do pięciu zawodników. Zapowiedziano również kampanię, w której czeka nas sześć godzin zabawy w wyreżyserowanej opowieści, aby na końcu móc wziąć udział w mistrzostwach świata VOLTA w Buenos Aires. Więcej rozrywki dostarczą pozostałe tryby, w których zagramy z przyjaciółmi ustalając własne zasady lub nawet ich brak (tzw. House Rules), czy też w sieciowej lidze z przeciwnikami z całego świata.

VOLTA ma zapewnić naprawdę różnorodne boiska. - FIFA VOLTA - zwiastun oraz szczegóły dotyczące nowego trybu w FIFA 20 - wiadomość - 2019-08-09
VOLTA ma zapewnić naprawdę różnorodne boiska.

W ciekawy sposób natomiast została rozwiązana sprawa z budowaniem własnej drużyny, która posłuży nam do rozgrywania ligowych meczów w trybie sieciowym. Oprócz zawodnika stworzonego przez nas samych, będziemy musieli rekrutować innych, z przeciwnych drużyn. Po każdym zwycięstwie pojawi się opcja zwerbowania piłkarza, który wzmocni nasz skład pod względem umiejętności. Warto jednak wiedzieć, że nie będziemy ich mogli w żaden sposób ulepszać, więc konieczne będzie pozyskiwanie coraz to lepszych zawodników, aby mieć szansę z silniejszymi przeciwnikami.

W FIF-ie VOLTA położony jest duży nacisk na personalizację naszego zawodnika. Do wyboru będzie wiele ubrań, fryzur, tatuaży czy nawet gestów, a większość przedmiotów będzie można odblokować poprzez wykonywanie wyzwań w grze. Stworzoną przez nas postacią będzie można grać we wszystkich trybach.

FIFA 20 trafi do sprzedaży 27 września bieżącego roku i ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA 20

FIFA 20