Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2019, 20:56

autor: Froozyy

FIFA VOLTA - zwiastun oraz szczegóły dotyczące nowego trybu w FIFA 20

W sieci ukazał się właśnie krótki zwiastun przedstawiający nadchodzący tryb VOLTA w FIFA 20. Będzie on nawiązywał do popularnej serii FIFA Street oraz pozwoli na zabawę m.in. w wyreżyserowanej kampanii czy też sieciowej lidze.

Fani FIFA Street powinni być zadowoleni z nowego trybu. - FIFA VOLTA - zwiastun oraz szczegóły dotyczące nowego trybu w FIFA 20 - wiadomość - 2019-08-09
Fani FIFA Street powinni być zadowoleni z nowego trybu.

Trochę musieliśmy poczekać na nowy materiał prezentujący obszerniej FIFA VOLTA, czyli osobny tryb w FIF-ie 20 nawiązujący do popularnej serii FIFA Street. W sieci ukazał się właśnie 2-minutowy zwiastun rozgrywki zdradzający nam więcej szczegółów na jego temat.

Przede wszystkim VOLTA zaoferuje grę na ulicach, osiedlowych boiskach i salach rozrzuconych po całym świecie. W grze pojawi się 17 miejsc, w których rozegramy mecze (m.in. Barcelona, Tokio czy Miami), a drużyny będą mogły się składać z trzech do pięciu zawodników. Zapowiedziano również kampanię, w której czeka nas sześć godzin zabawy w wyreżyserowanej opowieści, aby na końcu móc wziąć udział w mistrzostwach świata VOLTA w Buenos Aires. Więcej rozrywki dostarczą pozostałe tryby, w których zagramy z przyjaciółmi ustalając własne zasady lub nawet ich brak (tzw. House Rules), czy też w sieciowej lidze z przeciwnikami z całego świata.

VOLTA ma zapewnić naprawdę różnorodne boiska. - FIFA VOLTA - zwiastun oraz szczegóły dotyczące nowego trybu w FIFA 20 - wiadomość - 2019-08-09
VOLTA ma zapewnić naprawdę różnorodne boiska.

W ciekawy sposób natomiast została rozwiązana sprawa z budowaniem własnej drużyny, która posłuży nam do rozgrywania ligowych meczów w trybie sieciowym. Oprócz zawodnika stworzonego przez nas samych, będziemy musieli rekrutować innych, z przeciwnych drużyn. Po każdym zwycięstwie pojawi się opcja zwerbowania piłkarza, który wzmocni nasz skład pod względem umiejętności. Warto jednak wiedzieć, że nie będziemy ich mogli w żaden sposób ulepszać, więc konieczne będzie pozyskiwanie coraz to lepszych zawodników, aby mieć szansę z silniejszymi przeciwnikami.

W FIF-ie VOLTA położony jest duży nacisk na personalizację naszego zawodnika. Do wyboru będzie wiele ubrań, fryzur, tatuaży czy nawet gestów, a większość przedmiotów będzie można odblokować poprzez wykonywanie wyzwań w grze. Stworzoną przez nas postacią będzie można grać we wszystkich trybach.

FIFA 20 trafi do sprzedaży 27 września bieżącego roku i ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.