Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2019, 11:59

autor: Adrian Werner

FIFA 20 Ultimate Team Web App i Companion App z datami premier

Firma Electronic Arts podała terminy premier pecetowego FIFA 20 Ultimate Team Web App oraz mobilnego FIFA 20 Companion App, czyli aplikacji pozwalającej na kontrolowanie FUT w tegorocznej odsłonie cyklu.

W FIFA 20 zagramy w przyszłym miesiącu. - FIFA 20 Ultimate Team Web App i Companion App z datami premier - wiadomość - 2019-08-27
W FIFA 20 zagramy w przyszłym miesiącu.
FIFA 20 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: EA Sports
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra sportowa
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, Switch
  5. Data premiery: 27 września 2019 roku.

Firma Electronic Arts poinformowała, że 18 września tego roku ukaże się FIFA 20 Ultimate Team Web App. Pod tym tytułem kryje się pecetowa aplikacja przeznaczona dla grających w FIFA 20, czyli tegoroczną odsłonę najpopularniejszego cyklu piłkarskiego.

Aby skorzystać z FIFA 20 Ultimate Team Web App, potrzebne będzie konto w serwisie Origin oraz przeglądarka internetowa. Aplikacja umożliwi kontrolowanie wielu aspektów FUT, takich jak zakupy w sklepiku, transfery zawodników czy zarządzanie klubem. Pozwoli także na rozpakowywanie prezentów.

Z kolei na 20 września zaplanowano premierę FIFA 20 Companion App. Będzie to mobilna aplikacja, dostępna za darmo na systemach iOS i Android, z funkcjonalnością analogiczną do FIFA 20 Ultimate Team Web App.

Przypomnijmy, że FIFA 20 powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Gra trafi do sprzedaży 27 września tego roku, równocześnie na wszystkich platformach sprzętowych.

Obie aplikacje będą współpracowały z FIFA 20 na PC i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Zeszłoroczne wersje nie działały z FIFA 19 na Nintendo Switch i spodziewamy się, że w tym roku będzie tak samo.

Warto na koniec wspomnieć, że ostatnie tygodnie obfitowały w nowości związane z FIFĄ 20. Poznaliśmy konkrety odnośnie nowego trybu VOLTA oraz planowane zmiany w karierze i FUT. Ponadto autorzy zdradzili plany odnośnie wersji demonstracyjnej.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA 20

FIFA 20