Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2019, 12:37

autor: Adrian Werner

Overwatch - Bastion otrzymał skórkę inspirowaną LEGO

Studio Blizzard Entertainment zorganizowało w grze Overwatch event Bastion’s Brick Challenge, w którym można m.in. wygrać nową skórkę inspirowaną klockami LEGO.

Bastiona w wersji LEGO można zdobyć do końca września. - Overwatch - Bastion otrzymał skórkę inspirowaną LEGO - wiadomość - 2019-09-18
Bastiona w wersji LEGO można zdobyć do końca września.

W popularnej strzelance Overwatch ruszył ciekawy event, pozwalający zdobyć skórkę dla Bastiona sprawiajacą, że bohater wygląda jak zbudowany z klocków LEGO. To zdecydowanie jeden z najbardziej nietypowych skinów, które pojawiły się w grze.

Wydarzenie nazwano Bastion’s Brick Challenge, a sama skórka (Brick Bastion Skin) przeznaczona jest dla tytułowego robota. Zabawa potrwa do 30 września. Wygrywając potyczki, możemy zdobyć dwanaście różnych przedmiotów kosmetycznych. Nagradzane jest również śledzenie transmisji z rozgrywek na Twitchu.

Nagrody podzielono na trzy progi. Pierwszy obejmuje ikony postaci. Drugi oferuje nowe wzory do malowania sprayem, a trzeci zawiera legendarną skórkę klockowego Bastiona. Wszystkie te fanty można zdobyć przez rozgrywkę. Natomiast oglądanie streamów umożliwia osiągnięcie dwóch pierwszych progów.

Nie wszystkim spodobała się nowa wersja Bastiona. Niektórzy gracze narzekają, że podczas strzelania efekty wizualne stylizowane na LEGO mocno ograniczają widoczność, co czyni skórkę mało przydatną.

Aktywność:

Nagroda:

2 nowe ikonki

Wygranie 3 meczów

3 nowe wzory spraya

Wygranie 6 meczów

Skórka Brick Bastion Skin

Wygranie 9 meczów

Współpraca studia Blizzard Entertainment z firmą LEGO nie ogranicza się do eventu. Równolegle wypuszczono również zestawy klocków zainspirowane grą.

Przypomnijmy, że Overwatch zadebiutowało na rynku 24 maja 2016 roku. Produkcja została przyjęta bardzo ciepło i wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 91% według serwisu Metacritic. Gra bardzo spodobała się również naszemu redaktorowi, który wystawił jej notę 9.5/10. Ponadto po dwunastu miesiącach na rynku przychody przekroczyły miliard dolarów.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Overwatch – Blizzard pozamiatał
  3. Overwatch - poradnik do gry
  4. Wszystko o Overwatch
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Overwatch

Overwatch