Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2019, 11:50

Toksyczni gracze Dota 2 zbanowani do 2038 roku

Studio Valve Software zbanowało grupę najbardziej toksycznych graczy MOBA Dota 2. Zakaz logowania się na serwery potrwa do 2038 roku.

Nie warto być toksycznym w Dota 2. - Toksyczni gracze Dota 2 zbanowani do 2038 roku - wiadomość - 2019-09-18
Nie warto być toksycznym w Dota 2.

Firma Valve Software postanowiła zbanować najbardziej toksycznych członków społeczności swojej strategii MOBA pod tytułem Dota 2. W grze funkcjonuje specjalny system - w jego ramach użytkownicy grając gromadzą punkty, których liczba jest obniżana za niewłaściwe zachowania. Ukarano graczy o najniższych rezultatach.

Co ciekawe, dość zabawny jest w tym przypadku czas trwania zakazu, który sięga... 2038 roku. By przedstawić sytuację w pewnym kontekście - jeśli przed końcem tego roku urodzi Wam się dziecko, to pociecha najprawdopodobniej zdąży zdać maturę i dostać się na studia, zanim co bardziej toksyczni gracze Dota 2 ponownie zalogują się na serwery (których, do tego czasu, oczywiście i tak już nie będzie).

Zbanowani (byli?) członkowie społeczności wylali swoje żale na forum gry na Steamie. Trzeba przyznać, że lista tematów wygląda teraz przezabawnie.

Wątki zbanowanych graczy na forum Dota 2.
Wątki zbanowanych graczy na forum Dota 2.

Przypominamy, że gra Dota 2 jest dostępna wyłącznie na komputerach i możecie zagrać w nią za darmo. Twórcy zadbali też o polską wersję językową (kinową - z napisami).

  1. Dota 2 - strona oficjalna
  2. Recenzja gry Dota 2 - MOBA dla wymagających