Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release IMGN.pro Press Release 27 czerwca 2014, 16:19

Premiera Euro Truck Simulator 2: Edycja Roku

Jest to najbogatsze oraz najbardziej kompletne wydanie spośród całej serii, dostępne w formie gamebooka.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

27 Czerwca 2014 premierę w Polsce będzie miała gra Euro Truck Simulator 2: Edycja Roku. Jest to najbogatsze oraz najbardziej kompletne wydanie spośród całej serii, dostępne w formie gamebooka, w którego skład wchodzą:

  1. Euro Truck Simulator 2 – podstawowa wersja gry
  2. Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska - dodatek poszerzający terytoria dostępne w grze o wschodnie obszary Europy, ze szczególnym uwzględnieniem Polski
  3. Scania Truck Driving Simulator – pełna wersja gry
  4. Euro Truck Simulator 2: Ice Cold Paint Jobs Pack DLC
  5. Euro Truck Simulator 2: Halloween Paint Jobs Pack DLC
  6. Euro Truck Simulator 2: Force of Nature Paint Jobs Pack DLC
  7. Euro Truck Simulator 2: Polish Paint Jobs Pack DLC

Zupełną nowością obecną w tym zestawie jest zestaw specjalnych malowań ciężarówek z polskimi motywami narodowymi, pojawiający się nieprzypadkowo, w nawiązaniu do aktualnych obchodów 25-lecia Wolnej Polski.

Treść gamebooka stanowią informacje o grze oraz zbiór faktów na temat miast dostępnych w dodatku Going East! Ekspansja Polska.

Dystrybucją Euro Truck Simulator 2: Edycja Roku zajmie się firma Cdp.pl. Sugerowana cena detaliczna edycji to 99,99 zł, warto dodać że identyczny zestaw, skompletowany na platformie Steam kosztuje około 40€.

Euro Truck Simulator 2 – symulator autorstwa studia SCS Software, który pozwala graczowi wcielić się w rolę kierowcy samochodu ciężarowego oraz prowadzić własny biznes transportowy. W grze z dbałością o szczegóły odzworowano największe z europejskich miast, po których można poruszać się autentycznymi, licencjonowanymi modelami ciężarówek.

Euro Truck Simulator 2 doczekał się oficjalnego dodatku Going East!, oraz mniejszych DLC w postaci skórek pojazdów a także wielu niefoicjalnych modów tworzonych przez społeczność skupioną wokół tytułu.