Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 czerwca 2014, 15:00

autor: luckie

The Jam – weź udział w konkursie na grę inspirowaną Electro Body i rozpocznij karierę dewelopera

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie The Jam, który postawi przed uczestnikami szansę zrobienia kariery dewelopera gier. Zadaniem jest stworzenie gry inspirowanej Electro Body – polską produkcją z 1992 roku – i przesłanie jej najpóźniej do 26 września.

Marzysz o karierze dewelopera gier wideo? Jeśli tak, to konkurs The Jam, organizowany przez polski serwis 1ndie World, może być Twoją wielką szansą. Zadaniem uczestników jest stworzenie gry inspirowanej Electro Body (a.k.a. Electro Man) – klasykiem z 1992 roku, krakowskiego studia xLand. Nie ma ograniczeń co do formy projektu – może to być przedstawiciel dowolnego gatunku, przeznaczony na wybraną platformę sprzętową. Pracować można samemu lub w zespole, a każdy uczestnik ma prawo zgłosić nieograniczoną liczbę gier. Produkcję należy ukończyć i zgłosić do konkursu do 26 września 2014 roku. Wielki finał odbędzie się 25 października, podczas tegorocznych targów PGA.

Zwycięzca otrzyma pomoc w wypromowaniu swojego tytułu w postaci profesjonalnej kampanii reklamowej, sponsorowanej przez GRY-OnLine.pl, oraz materiałów publikowanych w naszym serwisie. Platforma Wspieram.to również uhonoruje dewelopera kampanią premium. To oczywiście nie koniec nagród, kolejni sponsorzy będą ogłoszeni już wkrótce. Poniżej przedstawiamy jury konkursu:

 1. Maciej Miąsik (xLand)
 2. Marek Kubowicz (xLand)
 3. Daniel Kleczyński (xLand)
 4. Karolina Urban (1ndie World)
 5. Jacek Głowacki (Indietrendy / Onet)
 6. Szymon „Hed” Liebert (GRY-OnLine.pl)
 7. Michał Madej (Ubisoft)
 8. Michał Iwanicki (Activision)
 9. Artur Maksara (Flying Wild Hog)
 10. Maciej Szcześnik (11 bit studios)

Zgłoszenia przyjmowane są w tym miejscu. Przed zdeklarowaniem udziału w The Jam warto przeczytać regulamin konkursu.

The Jam – weź udział w konkursie na grę inspirowaną Electro Body i rozpocznij karierę dewelopera - ilustracja #1Electro Body było pionierem, jeśli chodzi o deweloping gier w Polsce. Grę sworzyło i wydało krakowskie studio xLand w 1992 roku, a rok później trafiła ona na rynek zachodni nakładem firmy Epic Games pod zmienionym tytułem Electro Man. W Electro Body gracz wcielał się w Jacka, który postanowił zemścić się na najeźdźcach z kosmosu za zamordowanie jego najbliższych. Wyposażony w elektroniczne implanty i potężne pukawki, Jacek przemierza ogromną placówkę badawczą pełną zabójczych systemów obronnych i bezlitosnych obcych.

 1. Oficjalna strona konkursu The Jam
 2. Regulamin konkursu The Jam
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.