Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2020, 17:00

autor: AlexB

Pre-order Cyberpunk 2077 - CDP RED znów uspokaja, gra trafi do klientów

Studio CD Projekt RED po raz kolejny uspokoiło graczy, że wszystkie osoby, które zamówiły edycje standardowe oraz kolekcjonerskie Cyberpunka 2077 za pośrednictwem sklepu należącego do CDP, otrzymają swoje egzemplarze bez dodatkowych opłat i formalności. Ogłoszenie to jest odpowiedzią na pismo informujące o upadłości byłego polskiego wydawcy tytułu, które otrzymali klienci.

Pre-order Cyberpunk 2077 - CDP RED znów uspokaja, gra trafi do klientów - ilustracja #1
Choć CDP spotkał przykry koniec, CD Projekt RED ponownie zapewnia, że los pre-orderów jest niezagrożony.

Powstało drobne zamieszanie związane z zamówieniami przedpremierowymi Cyberpunka 2077. Klienci, którzy zdecydowali się na pre-ordery edycji standardowych bądź kolekcjonerskich najnowszego RPG-a od studia CD Projekt RED za pośrednictwem strony cyberpunk.sklep.pl, otrzymali pismo informujące o upadłości spółki CDP, czyli poprzedniego wydawcy tytułu w naszym kraju (obecnie jest to Cenega). Zachęca się w nim do przesyłania specjalnych formularzy, które mają zagwarantować zwrot pieniędzy bądź realizację zamówienia w innej formie. Osoby zaniepokojone całą tą sytuacją uspokajają sami twórcy Cyberpunka 2077. Na oficjalnym fanpage'u tytułu po raz kolejny podkreślili oni, że biorą na siebie pełną odpowiedzialność za dostarczenie wszystkich zamówionych egzemplarzy kolekcjonerskich i standardowych gry, którymi pierwotnie miało zająć się CDP. By je otrzymać, nie są konieczne żadne dodatkowe opłaty czy formalności

Pre-order Cyberpunk 2077 - CDP RED znów uspokaja, gra trafi do klientów - ilustracja #2
Źródło: Facebook

Przypominamy, że według obecnych planów Cyberpunk 2077 zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 19 listopada tego roku. Tytuł zmierza również na konsole nowej generacji (więcej szczegółów na ich temat znajdziecie w tym miejscu). Na wszystkich platformach produkcja będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej zarówno napisy, jak i dialogi).

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…
  3. Cyberpunk 2077 - kompendium wiedzy
Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077