Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2020, 11:50

autor: AlexB

Cyberpunk 2077 bez wersji demo

Przedstawiciele studia CD Projekt RED podali, że Cyberpunk 2077 nie otrzyma wersji demonstracyjnej. Jak tłumaczą, wymagałoby to dodatkowych zasobów i czasu na testy.

Cyberpunk 2077 bez wersji demo - ilustracja #1
Cyberpunk 2077 nie otrzyma wersji demonstracyjnej.

Choć wersje demonstracyjne gier należą obecnie do rzadkości, wciąż od czasu do czasu niektórzy twórcy i wydawcy decydują się na ich wypuszczenie. Jeśli mieliście nadzieję, że takową otrzyma Cyberpunk 2077, to niestety musimy Was rozczarować. Na Twitterze przedstawiciele studia CD Projekt RED podali, że ich nadchodzącego pierwszoosobowego RPG-a nie będzie można przetestować w ramach publicznego dema. Twórcy tłumaczą tę decyzję faktem, iż stworzenie wersji próbnej wymagałoby poświęcenia dodatkowych zasobów oraz czasu na testy.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 19 listopada tego roku. Tytuł zmierza również na konsole nowej generacji (więcej szczegółów na ich temat znajdziecie w tym miejscu). Osobom zainteresowanym kupnem przypominamy, że na wszystkich platformach gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej napisy i dialogi).

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…
  3. Cyberpunk 2077 - kompendium wiedzy