Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2011, 10:12

autor: Sarge

Powrót do Karkand - screeny z grudniowego dodatku DLC do gry Battlefield 3

W sieci pojawiły się screeny z dodatku DLC Powrót do Karkand do gry Battlefield 3. Rozszerzenie doczeka się premiery w grudniu bieżącego roku i będzie dostępne za darmo dla osób, które złożyły przedpremierowe zamówienie na najnowszą produkcję studia EA DICE.

Studio EA DICE ujawniło screeny prezentujące mapy wchodzące w skład dodatku DLC Powrót do Karkand do gry Battlefield 3. Rozszerzenie zostanie udostępnione graczom w grudniu bieżącego roku.

Powrót do Karkand - screeny z grudniowego dodatku DLC do gry Battlefield 3 - ilustracja #1

Pakiet Powrót do Karkand zawierać będzie odświeżone wersje czterech map, które wcześniej pojawiły się w drugiej odsłonie serii. Mowa o Strike at Karkand, Wake Island, Gulf of Oman oraz Sharqi Peninsula. Dodatek wprowadzi też trzy nowe pojazdy, pięć nieśmiertelników, dziesięć najpopularniejszych broni z serii Battlefield oraz pięć osiągnięć do odblokowania.

Cena rozszerzenia została ustalona na 49,00 zł w przypadku wersji PC. Za darmo ściągną je osoby składające zamówienia przedpremierowe na grę Battlefield 3. DLC najpierw ukaże się na PlayStation 3, by po tygodniu przerwy zadebiutować także w wersji na Xboksa 360 oraz PC.

Powrót do Karkand - screeny z grudniowego dodatku DLC do gry Battlefield 3 - ilustracja #2
Powrót do Karkand - screeny z grudniowego dodatku DLC do gry Battlefield 3 - ilustracja #3
Powrót do Karkand - screeny z grudniowego dodatku DLC do gry Battlefield 3 - ilustracja #4
Powrót do Karkand - screeny z grudniowego dodatku DLC do gry Battlefield 3 - ilustracja #5