Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2005, 13:38

Porcja klasycznych gier na konsolę Xbox 360

Przedwczorajszej premierze konsoli Xbox 360 towarzyszył debiut osiemnastu oficjalnie zapowiedzianych gier, ale jak się okazuje - nie tylko. Firma Digital Leisure, trzymająca w rękach prawa do wielu hitów sprzed lat, opublikowała na rynku piętnaście klasycznych tytułów.

Przedwczorajszej premierze konsoli Xbox 360 towarzyszył debiut osiemnastu oficjalnie zapowiedzianych gier, ale jak się okazuje - nie tylko. Firma Digital Leisure, trzymająca w rękach prawa do wielu hitów sprzed lat, opublikowała na rynku piętnaście klasycznych tytułów. Znajdziemy wśród nich m.in. Dragon’s Lair, Dragon’s Lair II: Time Warp, Space Ace, Mad Dog McCree, Mad Dog 2: The Lost Gold, The Last Bounty Hunter, Crime Patrol, Drug Wars, Who Shot Johnny Rock i Space Pirates.

Porcja klasycznych gier na konsolę Xbox 360 - ilustracja #1

Firma Digital Leisure opublikowała również na rynku grę Thayer’s Quest, która dotąd znana była tylko i wyłącznie z automatów coin-op. Program został stworzony w 1984 roku przez Ricka Dyera i pod wieloma względami przypomina cykl Dragon’s Lair. Co ciekawe, produkt ten został opublikowany nie tylko z myślą o użytkownikach konsoli Xbox 360. Od wtorku cieszyć się mogą nim również PeCetowy.

Wszystkie programy sprzedawane są na terenie Ameryki Północnej, w cenie mniej więcej o połowę niższej niż w przypadku nowości na konsole Xbox 360 (ok. 30 dolarów).