Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 sierpnia 2009, 20:28

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Wolfenstein

„Poradnik stanowi kompendium wiedzy na temat najnowszych przygód B.J. Blazkowicza, pomagając nie tylko w pomyślnym ukończeniu kampanii dla pojedynczego gracza, ale i w wykonaniu wszystkich czynności pobocznych."

„Niniejszy poradnik stanowi kompendium wiedzy na temat najnowszych przygód B.J. Blazkowicza, pomagając nie tylko w pomyślnym ukończeniu kampanii dla pojedynczego gracza, ale i w wykonaniu wszystkich czynności pobocznych. Tekst składa się z trzech zasadniczych rozdziałów. Pierwszy rozdział zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia wszystkich misji gry, zarówno tych głównych, jak i pobocznych. Drugi rozdział przedstawia miejsca ukrycia sekretów, których w całej grze jest kilkaset. Lokalizacja każdego skarbu opatrzona została zdjęciami oraz opisem, a ponadto do etapów rozgrywanych w głównych dzielnicach Isenstadt dodane zostały czytelne mapy okolicy. Ostatni trzeci rozdział ma do zaoferowania szereg cennych wskazówek, jak również pełne zestawienie wszystkich osiągnięć (achievementów).” - „Stranger”

Wolfenstein - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Wolfenstein w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.