Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 grudnia 2006, 18:35

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Warhammer: Mark of Chaos

Ponieważ kilka lat temu grywałem w Warhammera Fantasy Battle, do tego Wojownikami Chaosu, wyniosłem z tego okresu przyzwyczajenie, iż jakość jest lepsza nad ilość (tym bardziej, że w RTS-ach trudno zapanować nad masą oddziałów).

„Ponieważ kilka lat temu grywałem w Warhammera Fantasy Battle, do tego Wojownikami Chaosu, wyniosłem z tego okresu przyzwyczajenie, iż jakość jest lepsza nad ilość (tym bardziej, że w RTS-ach trudno zapanować nad masą oddziałów). Dlatego też w każdym obozie w pierwszej kolejności uzupełniałem stan osobowy moich oddziałów do maksimum, następnie dokupywałem zestaw dowódczy (sierżant, muzyk, chorąży – choć dwaj ostatni są mniej przydatni, gdy jesteśmy pewni swego morale), po czym, począwszy od najbardziej doświadczonej jednostki, kupowałem najlepszą broń i zbroję (w tej kolejności), na jaką było mnie stać. Jeśli krucho było z kasą, to jednostkom strzeleckim ulepszałem tylko broń – w końcu nie powinni się angażować w walkę bezpośrednią. W międzyczasie dozbrajałem swoich bohaterów – głównie w przedmioty, które nie zużywały się po pierwszym użyciu.” - „Khornel”

Warhammer: Mark of Chaos - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Warhammer: Mark of Chaos w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.