Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 29 grudnia 2003, 11:39

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Star Wars: Knights of the Old Republic

„Akcja gry Star Wars Knights of the Old Republic rozgrywa się na 4000 lat przed wydarzeniami znanymi nam z serii filmów Gwiezdne Wojny. W galaktyce targanej konfliktami narasta kolejna faza odwiecznej wojny pomiędzy Rycerzami Jedi a Stihami. Rozpoczynasz grę jako rekrut, szeregowy członek załogi statku Endar Spire.” - poradnik do jednej najciekawszych gier 2003 roku przeznaczony zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących miłośników gier cRPG.

„Akcja gry Star Wars Knights of the Old Republic rozgrywa się na 4000 lat przed wydarzeniami znanymi nam z serii filmów Gwiezdne Wojny. W galaktyce targanej konfliktami narasta kolejna faza odwiecznej wojny pomiędzy Rycerzami Jedi a Stihami. Rozpoczynasz grę jako rekrut, szeregowy członek załogi statku Endar Spire.

Gra jest przeznaczona zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących miłośników gier cRPG. Nie ma w niej praktycznie żadnych znaczących elementów zręcznościowych, a walkę w tryb całkowicie turowy, znośny dla miłośników starszego typu rozgrywki można przełączyć ustawiając odpowiednio „pause” w opcjach gry. Gra choć z pozoru liniowa daje duże możliwości własnego prowadzenia akcji co powoduje iż można rozegrać ją na wiele różnych sposobów. Starałem się w Solucji uwzględnić wszystkie ważniejsze warianty rozgrywki tak aby grający mógł wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swojego typu gry.

Starałem się tak przygotować poradnik aby was nie zanudzić. Na początku opisy są dosyć dokładne, w dalszej części gry starałem się pomijać rzeczy oczywiste, których powinniście nauczyć się podczas grania jak np. przeszukiwanie wszystkich dostępnych pojemników w poszukiwaniu przedmiotów. Tak czy inaczej wszystkie ważne zdarzenia, przedmioty i zadania są opisane w zakresie całej gry.

Przyznam iż granie w Star Wars: Knights of the Old Republic sprawiło mi naprawdę wiele przyjemności. Już dawno żadna gra cRPG nie przykuła tak bardzo mojej uwagi, mam nadzieję że i wy będziecie bawili się równie dobrze.” - „Soulcatcher”

Star Wars: Knights of the Old Republic - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Star Wars: Knights of the Old Republic w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.