Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 2 grudnia 2003, 19:11

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Runaway: A Road Adventure

„Cześć. Opowiem Wam, co mi się przydarzyło parę tygodni temu... ale zaraz, najpierw wypadałoby się przedstawić. Nazywam się Brian, Brian Brisco. Urodziłem się w Nowym Yorku. Nieco później skończyłem z wyróżnieniem fizykę na Uniwersytecie Columbia, i zaraz po obronie ubiegałem się o miejsce doktoranta na różnych uczelniach. Otrzymałem propozycję z Berkeley. Spakowałem się, pożegnałem z rodzicami, siostrą i psem, i ruszyłem do Kalifornii.” - Opis przejścia gry Runaway: A Road Adventure, utrzymanej w klasycznym stylu przygodówki, której główny bohater spotyka swoją femme fatale imieniem Gina, co całkowicie odmienia jego dalsze życie.

„Cześć. Opowiem Wam, co mi się przydarzyło parę tygodni temu... ale zaraz, najpierw wypadałoby się przedstawić. Nazywam się Brian, Brian Brisco. Urodziłem się w Nowym Yorku. Nieco później skończyłem z wyróżnieniem fizykę na Uniwersytecie Columbia, i zaraz po obronie ubiegałem się o miejsce doktoranta na różnych uczelniach. Otrzymałem propozycję z Berkeley. Spakowałem się, pożegnałem z rodzicami, siostrą i psem, i ruszyłem do Kalifornii. Wyruszyłem nocą, żeby przed świtem przejechać jak najwięcej kilometrów. Już w drodze przypomniałem sobie, że z głównej wypożyczalni na Manhattanie nie odebrałem zamówionej książki. Na szczęście wypożyczalnia była czynna całą dobę. Postanowiłem odebrać ją w drodze do Berkeley. Jak się okazało ta decyzja miała całkowicie odmienić moje życie...” - „Anaaer”

Runaway: A Road Adventure - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Runaway: A Road Adventure w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Runaway: A Road Adventure

Runaway: A Road Adventure