Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 30 grudnia 2003, 10:57

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Call of Duty

„Call of Duty wydaje się być godnym pretendentem do miana jednej z najbardziej widowiskowych i zrealizowanych w konwencji dobrego filmu sensacyjnego, grą akcji, określaną trzema znanymi wszem i wobec literami – fps (first person shooter). Ta wciągająca produkcja czerpiąca pełnymi garściami z hitów pokroju „Wróg u bram”, pozwalając sprawdzić się w roli żołnierza wysłanego do walki w czasie II wojny światowej. I trzeba przyznać, że odróżnia się od podobnych jej tytułów niemalże doskonałą grywalnością." - opis przejścia wojennej gry akcji Call of Duty przeznaczony dla tych, którzy chcą pokonać grę na możliwie najwyższym poziomie trudności.

„Call of Duty wydaje się być godnym pretendentem do miana jednej z najbardziej widowiskowych i zrealizowanych w konwencji dobrego filmu sensacyjnego, grą akcji, określaną trzema znanymi wszem i wobec literami – fps (first person shooter). Ta wciągająca produkcja czerpiąca pełnymi garściami z hitów pokroju „Wróg u bram”, pozwalając sprawdzić się w roli żołnierza wysłanego do walki w czasie II wojny światowej. I trzeba przyznać, że odróżnia się od podobnych jej tytułów niemalże doskonałą grywalnością.

Mimo, iż gra do najtrudniejszych nie należy, niniejszy poradnik zawiera rady standardowo już przeznaczone szczególnie dla tych, którzy chcą pokonać ją na możliwie najwyższym poziomie trudności – Weteran. Wybierając na początku właśnie ten stopień, rezygnujemy z napotykanych tu i ówdzie apteczek oraz uniemożliwiamy leczenie podczas wykonywania pojedynczej misji. Zdrowie podreperować można tylko po jej ukończeniu, co mobilizuje już na wstępie do korzystania z zasłon terenowych i specjalnego obchodzenia się z wszelkimi przeciwnikami. Do tego by zakończyć Twój wirtualny żywot wystarczą dwa celne naboje, więc klawisze szybkiego zapisu / odczytu będą szczególnie często w użyciu.” - „Zodiac”

Call of Duty - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Call of Duty w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.