Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 października 2008, 17:08

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Brothers in Arms: Hell's Highway

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do taktycznej strzelaniny Brothers in Arms: Hell’s Highway. Tekst ten składa się w całości z obszernego opisu dziesięciu rozdziałów gry, pełniących rolę kampanii dla pojedynczego gracza. W poradniku szczególny nacisk położyłem na przedstawienie skutecznych metod eliminacji oddziałów wroga."

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do taktycznej strzelaniny Brothers in Arms: Hell’s Highway. Tekst ten składa się w całości z obszernego opisu dziesięciu rozdziałów gry, pełniących rolę kampanii dla pojedynczego gracza. W poradniku szczególny nacisk położyłem na przedstawienie skutecznych metod eliminacji oddziałów wroga. W większości przypadków do szczęścia potrzebne jest umiejętne wydawanie rozkazów podwładnym oraz używanie zasłon. Niekiedy trzeba się też jednak wykazać odrobiną sprytu. Poradnik zawiera także informacje na temat sposobu zaliczenia głównych celów oraz podaje dokładne lokalizacje bonusów. Powodzenia!” - „Stranger”

Brothers in Arms: Hell's Highway - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Brothers in Arms: Hell's Highway w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.