Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2008, 12:56

autor: Michał "aRusher" Urbanek

Ponad 500.000 XBL Points do wygrania z okazji debiutu New Xbox Experience

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą New Xbox Experience (przypomnijmy, że aktualizacja interfejsu użytkownika zostanie oficjalnie wypuszczona za trzy dni) chłopaki z Redmond przygotowali nie lada gratkę dla użytkowników Xbox Live (który, niestety, w Polsce nie jest oficjalnie wspierany).

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą New Xbox Experience (przypomnijmy, że aktualizacja interfejsu użytkownika zostanie oficjalnie wypuszczona za trzy dni) chłopaki z Redmond przygotowali nie lada gratkę dla użytkowników Xbox Live (który, niestety, w Polsce nie jest oficjalnie wspierany). W najbliższym czasie będą odbywały się loterie, w których nagrodą główną jest pięćset tysięcy Microsoft Points - waluty Xbox Live Marketplace.

Ponad 500.000 XBL Points do wygrania z okazji debiutu New Xbox Experience - ilustracja #1

Dzięki wspomnianym punktom zaopatrzyć się możemy w gry z serwisu Xbox Live Arcade czy dodatkowe materiały do wielu produkcji. By lepiej uzmysłowić wielkość tej kwoty weźmy pod uwagę, że taka ilość punktów wystarczy na zakupienie wszystkich piosenek do gry Rock Band udostępnionych na XBL Marketplace – po takiej transakcji szczęśliwemu zwycięzcy i tak pozostanie ponad 400.000 punktów.

Oprócz głównej wygranej, w puli przewidziane jest też pięć nagród po 50 tysięcy, dziesięć po 10 tysięcy i trzydzieści po 5 tysięcy punktów. Aby mieć szansę na którąkolwiek z nich, należy najpierw pobrać odpowiedni plik (za darmo) i zarejestrować swój Gamertag. Następnie, w okresie między 19 a 23 listopada trzeba zakupić i pobrać coś z serwisu XBL Marketplace. Swoje szanse zwiększymy, nabywając więcej pozycji (maksymalnie 10 – kupowanie następnych nie zaowocuje dalszym zwiększaniem się prawdopodobieństwa wygranej). Na koniec możemy dodać, że 500.000 punktów to równowartość około 6200 dolarów, czyli, po obecnym kursie, jakichś 17.700 złotych.