Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2019, 12:20

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville zostanie ujawnione już dzisiaj

Na oficjalnej stronie firmy Electronic Arts pojawił się licznik zwiastujący prezentację najnowszej odsłony z cyklu Plants vs. Zombies. Za kilka godzin poznamy szczegóły dotyczące Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville.

Już za parę godzin zobaczymy oficjalną zapowiedź Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville. - Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville zostanie ujawnione już dzisiaj - wiadomość - 2019-09-04
Już za parę godzin zobaczymy oficjalną zapowiedź Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville.

O tym, że powstaje kolejna odsłona cyklu Plants vs. Zombies, wiemy już od kilku dobrych miesięcy, jednak przez długi czas EA nie pokusiło się o oficjalne potwierdzenie tych informacji. Dowiedzieliśmy się tylko, że zamknięte testy produkcji już się odbyły. Fani, którzy liczyli na jakąkolwiek zapowiedź nowej części na gamescomie 2019, zawiedli się. Co prawda, trailer Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville pojawił się na chwilę w sieci, jednak bardzo szybko został zdjęty. Wygląda na to, że już za kilka godzin będziemy mogli go zobaczyć ponownie, tym razem na oficjalnej stronie gry.

Właśnie tam umieszczono licznik odmierzający czas do prezentacji Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, która odbędzie się dzisiaj o 18:00. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, co zostanie pokazane. Być może będzie to zwiastun, który mieliśmy już okazję wcześniej obejrzeć, wraz z podstawowymi informacjami na temat produkcji.

O 18:00 zostaną ujawnione szczegóły na temat Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville.
O 18:00 zostaną ujawnione szczegóły na temat Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville.

Warto również wiedzieć, że nowa odsłona cyklu ma zadebiutować jesienią tego roku i jak można się domyślać - będzie strzelanką. Tytuł najprawdopodobniej ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.