Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2019, 10:00

autor: Serek

Wyciekł trailer gry Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

Do sieci wyciekł zwiastun gry Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, czyli wyczekiwanej przez fanów kontynuacji Garden Warfare 2. Wciąż nie mamy oficjalnych informacji ze strony Electronic Arts.

Rośliny ponownie staną do walki z żywymi trupami. - Wyciekł trailer gry Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville - wiadomość - 2019-08-13
Rośliny ponownie staną do walki z żywymi trupami.

Plotki o kontynuacji serii Plants vs. Zombies pojawiały się od jakiegoś czasu. Wszystko za sprawą zarejestrowania w Europie znaku towarowego Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville. Okazuje się, że fani mieli rację i produkcja rzeczywiście powstaje. Co więcej, do sieci wyciekł właśnie zwiastun gry. Materiał możecie obejrzeć poniżej, chociaż miejcie na uwadze fakt, że nie jest to „finalna wersja” i na ekranie zobaczycie sporo napisów oraz miejscami niedopracowaną animację. Gdyby film został usunięty z platformy YouTube, znajdziecie go tutaj.

Warto wspomnieć, że chwilę po zarejestrowaniu przez Electronic Arts znaku towarowego fani spekulowali na temat nazwy produkcji. Największą popularnością cieszyła się teoria, że gra zostanie nazwana Picnic i będzie strzelanką. Jak widać, coś w tym jest, bowiem w lewym górnym rogu (na trailerze) widzimy nazwę pliku, która pokrywa się z domysłami. Tytuł rzeczywiście wydaje się podobny w założeniach do Garden Warfare 2, co również sugerowałoby, że będziemy mieli do czynienia z trzecioosobowym shooterem. Na potwierdzenie tych informacji musimy poczekać do oficjalnego ogłoszenia gry.

Electronic Arts pod koniec lipca wysłało zaproszenia na zamknięte testy tego projektu na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Nie oznacza to jednak, że tytuł trafi wyłącznie na wspomniane urządzenia. Gracze pecetowi prawdopodobnie również dostaną szansę zagrania, a niewykluczone, że EA planuje wydać grę także na Nintendo Switch. Przypomnijmy, że Battle for Neighborville nie będzie jedyną nową produkcją z uniwersum. Ponad miesiąc temu zapowiedziano Plants vs. Zombies 3, czyli mobilną grę strategiczną, która ukaże się w 2020 roku na urządzeniach z systemami iOS oraz Android.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Plants vs. Zombies
  2. Oficjalna strona internetowa studia PopCap