Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2010, 07:46

autor: Jiker

Pierwszy zwiastun nowego Call of Duty już jutro

Geoff Keighley z GameTrailers poinformował za pośrednictwem Twittera, że w jutrzejszym wydaniu magazynu GameTrailers TV będzie miała miejsce premiera pierwszego zwiastuna nowej odsłony cyklu Call of Duty. Najprawdopodobniej chodzi tu o teaser nowego dzieła studia Treyarch – Call of Duty: Black Ops.

Geoff Keighley z GameTrailers poinformował za pośrednictwem Twittera, że w jutrzejszym wydaniu magazynu GameTrailers TV będzie miała miejsce premiera pierwszego zwiastuna nowej odsłony cyklu Call of Duty. Najprawdopodobniej chodzi tu o teaser nowego dzieła studia TreyarchCall of Duty: Black Ops.

Pierwszy zwiastun nowego Call of Duty już jutro - ilustracja #1

Jak dobrze wiecie, w ostatnim czasie spekulowano, że gra przeniesie nas do różnych rejonów świata, pozwalając wziąć udział w najważniejszych konfliktach zimnowojennych toczących się na przestrzeni kilkudziesięciu lat XX wieku. Zmagania rozpoczniemy podobno biorąc udział w końcowej fazie II wojny światowej, po czym zostaniemy przeniesieni na Kubę (rewolucja kubańska), do Wietnamu (wojna wietnamska), a także do krajów Ameryki Południowej. Zachodnie media twierdzą, że nie zabraknie tu także misji, w których wcielimy się w antyterrorystę (akcja „Nimrod” z 1980 roku).

Według redakcji magazynów Official PlayStation Magazine oraz Official Xbox Magazine teatr działań, jak i samo wykonanie, spowodują, że CoD: Black Ops będzie jedną z najważniejszych produkcji 2010 roku. W obu przypadkach ma to zostać potwierdzone w oficjalnych zapowiedziach, które zostaną ujęte w czerwcowych numerach (w sprzedaży od połowy maja).

Emisja nowego wydania GameTrailers TV nastąpi jutro, w godzinach popołudniowych polskiego czasu.