Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 kwietnia 2010, 17:45

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Rozdajemy klucze do wersji beta gry StarCraft II - dzień 2 [news uaktualniony]

Chcielibyście wziąć udział w zamkniętych testach gry StarCraft II i już teraz zapoznać się z najnowszą produkcją firmy Blizzard Entertainment? Jeśli odpowiedź brzmi tak, mamy dla Was doskonałą wiadomość. W ciągu kilku najbliższych dni, od dziś poczynając, będziecie mogli wygrać w naszych mini-konkursach 150 kluczy, uprawniających do gry w wersję beta nowego StarCrafta.

Chcielibyście wziąć udział w zamkniętych testach gry StarCraft II i już teraz zapoznać się z najnowszą produkcją firmy Blizzard Entertainment? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to trafiliście w dobre miejsce! Już dziś rozdamy kolejne 30 kluczy, uprawniających do gry w wersję beta nowego StarCrafta.

Rozdajemy klucze do wersji beta gry StarCraft II - dzień 2 [news uaktualniony] - ilustracja #1

W każdym dniu naszej zabawy przygotowaliśmy dla Was inne zadanie. Dziś musicie wkleić na forum – w komentarzu pod tym newsem – dowolne zdjęcie aktorki, która w drugim StarCrafcie wcieli się w rolę Kerrigan (mamy tutaj na myśli wyłącznie anglojęzyczną wersję gry!). Żeby rywalizacja nabrała rumieńców, zdjęcia można wklejać tylko pomiędzy 18:00, a 18:15 – decyduje godzina wyświetlana obok posta na forum, a nie data edycji posta. Pierwsza trzydziestka, która trafnie odgadnie imię i nazwisko wspomnianej aktorki, a następnie wklei poprawne zdjęcie, zagwarantuje sobie klucz. Jedna osoba może wkleić w wątku jedno zdjęcie.

Jednocześnie przypominamy, że kolejne klucze rozdamy w czwartek i piątek. Mini-konkursy będą pojawiać się o różnych porach, dlatego uważnie śledźcie nasz Serwis informacyjny.

I na koniec krótki, aczkolwiek bardzo istotny regulamin:

  • Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu Gry-OnLine, którzy w profilu mają uzupełnione wszystkie dane niezbędne do przesłania nagrody (imię i nazwisko oraz poprawny adres e-mail).
  • Laureaci konkursu automatycznie wyrażają zgodę na przekazanie danych osobowych (konkretnie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail) do firmy Blizzard Entertainment.
  • Dane wszystkich 150 zwycięzców zostaną przekazane firmie Blizzard Entertainment we wtorek, 4 maja 2010 roku.
  • Termin rozsyłania kluczy uzależniony jest od firmy Blizzard Entertainment. Firma Gry-OnLine S.A. nie ma żadnego wpływu na wysyłkę kluczy.
  • Jedna osoba nie może zdobyć więcej niż jednego klucza i tyczy się to wszystkich edycji konkursu.

Uaktualnienie: Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy tym, którzy najszybciej uporali się z wyznaczonym zadaniem. Przypominamy jednocześnie, że jutro rozdamy kolejne klucze.