Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2011, 12:17

autor: Kono

Pierwsze screeny z gry South Park: The Game

W sieci pojawiły się pierwsze obrazki z South Park: The Game, czyli gry na podstawie popularnego serialu. Autorzy tytułu, ekipa Obsidian Entertainment, blisko współpracują z twórcami telewizyjnego oryginału.

W sieci pojawiły się pierwsze screenshoty z South Park: The Game. Wszystko wskazuje na to, że zespół Obsidian Entertainment dotrzyma swojej obietnicy i gra będzie wyglądać jak serial.

Pierwsze screeny z gry South Park: The Game - ilustracja #1

Z udostępnionych obrazków ciężko wywnioskować coś więcej, ponad to, co już wiemy z opublikowanych zapowiedzi. Na screenach (najprawdopodobniej przedstawiających sceny walki) dwukrotnie pojawia się Cartman, a raz Kyle. Do znanych z serialu motywów można też zaliczyć tzw. „ginger kids”, czyli piegowate i rudowłose dzieci, których Cartman nie cierpi. Obrazki nie zawierają elementów interfejsu i przypominają bardziej kadry z serialu, niż screeny z gry.

Pierwsze screeny z gry South Park: The Game - ilustracja #2
Pierwsze screeny z gry South Park: The Game - ilustracja #3

Przypominamy, że South Park: The Game będzie tytułem z gatunku RPG, a za jego produkcję odpowiada studio Obsidian, które znane jest z ciekawych, acz nie pozbawionych wad gier RPG (m.in. Fallout: New Vegas i Alpha Protocol). Tytuł pojawi się na pecetach, PlayStation 3 i Xboksie 360 w drugiej połowie 2012 roku.

Ostatnia aktualizacja: 2011-12-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

South Park: Kijek Prawdy

South Park: Kijek Prawdy