Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2019, 08:00

autor: Serek

Phoenix Point - znamy dokładną datę premiery na PC

Studio Snapshot Games ogłosiło konkretną datę premiery gry Phoenix Point na PC. Tytuł, zgodnie z ostatnimi doniesieniami, ukaże się na początku grudnia. Na wersje konsolowe poczekamy jednak do przyszłego roku.

Czy Phoenix Point ma szansę zabrać graczy serii XCOM? - Phoenix Point - znamy dokładną datę premiery na PC - wiadomość - 2019-11-02
Czy Phoenix Point ma szansę zabrać graczy serii XCOM?

Phoenix Point, czyli taktyczna strategia turowa tworzona przez ojca uznanej serii XCOM, nie ma łatwego życia. Premiera tytułu była kilka razy przekładana, co zdecydowanie nie spodobało się graczom, którzy wsparli kampanię crowdfundingową gry studia Snapshot Games. Wygląda jednak na to, że deweloperom wreszcie udało się skończyć tytuł. Phoenix Point ma trafić na PC 3 grudnia (w Polsce pełna wersja gry zostanie udostępniona około godziny 18:00). Wersja na Xboksa One ukaże się w pierwszym kwartale 2020 roku, natomiast później tytuł trafi na PS4.

Przypomnijmy, że produkcja jest czasowym tytułem ekskluzywnym w Epic Games Store. Osoby, które wsparły zbiórkę i chcą zagrać na platformach Steam lub GOG.com, będą zmuszone poczekać na klucz przez rok. Wraz z dokładną datą premiery poznaliśmy zawartość poszczególnych edycji gry. Możecie się z nimi zapoznać poniżej.

Edycja zwykła (ok. 150 zł):

 1. gra w wersji cyfrowej;
 2. podręcznik do gry.

Edycja Deluxe (ok. 230 zł):

 1. gra w wersji cyfrowej;
 2. podręcznik do gry;
 3. tapeta na pulpit;
 4. cyfrowe elementy w grze;
 5. artbook (cyfrowy);
 6. kompendium wiedzy o świecie.

Edycja Ultra (ok. 300 zł):

 1. gra w wersji cyfrowej;
 2. podręcznik do gry;
 3. tapeta na pulpit;
 4. cyfrowe elementy w grze;
 5. artbook (cyfrowy);
 6. kompendium wiedzy o świecie;
 7. przepustka sezonowa.
 1. Oficjalna strona internetowa gry Phoenix Point