Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2019, 13:37

autor: Adrian Werner

Phoenix Point znowu opóźnione

Zespół Snapshot Games poinformował, że premiera turowej strategii Phoenix Point nastąpi dopiero we wrześniu tego roku.

Na Phoenix Point jeszcze sporo poczekamy. - Phoenix Point znowu opóźnione - wiadomość - 2019-02-06
Na Phoenix Point jeszcze sporo poczekamy.
PHOENIX POINT W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Snapshot Games Inc.
  2. Wydawca: Snapshot Games Inc.
  3. Gatunek: turowa strategia
  4. Platformy: PC, XONE
  5. Data premiery: wrzesień 2019 r.

Mamy złe wieści dla osób czekających na Phoenix Point, czyli turową strategię autorstwa ojca UFO: Enemy Unknown, Juliana Gollopa. Studio Snapshot Games poinformowało, że gra zaliczy kolejne opóźnienie i ukaże się dopiero we wrześniu tego roku.

Powodem poślizgu jest chęć lepszego dopracowania gry. Julian Gollop twierdzi, że cała zawartość zostanie ukończona znacznie wcześniej, a następnie zespół spędzi kilka miesięcy na usuwaniu błędów i niedoróbek.

Przypomnijmy, że pierwotnie Phoenix Point miało ukazać się w ubiegłym roku, ale podczas produkcji skala projektu mocno wzrosła, co wymusiło opóźnienia.

Phoenix Point zmierza na pecety oraz konsolę Xbox One. Obie wersje mają ukazać się równocześnie. Gra powstaje dzięki hojności samych fanów. W 2017 roku podczas crowdfundingowej zbiórki w serwisie Fig.co wsparli oni autorów kwotą ponad pół miliona dolarów. Do tego bardzo dobra sprzedaż pre-orderów zapewniła studiu Snapshot Games stałe źródło finansowania.

Julian Gollop i reszta zespołu mają nadzieję, że Phoenix Point zapoczątkuje nową markę, którą studio Snapshot Games będzie mogło rozwijać przez długie lata.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Phoenix Point

Phoenix Point