Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2019, 13:20

autor: Bartosz "Aquma" Świątek

Rockstar rozdaje prezenty za logowanie do GTA Online w weekendy

W GTA Online trwa promocja, dzięki której można zdobyć jeszcze 750 tys. dolarów GTA. Wystarczy logować się do gry w kolejne weekendy lutego.

Prezenty w GTA Online. - Rockstar rozdaje prezenty za logowanie do GTA Online w weekendy - wiadomość - 2019-02-06
Prezenty w GTA Online.

W SKRÓCIE:

  1. logując się do GTA Online w każdy weekend lutego, otrzymamy 250 tys. dol. GTA;
  2. pieniądze trafią na konto w Banku Maze w następny weekend po logowaniu.

Studio Rockstar nagradza graczy, którzy w tym miesiącu logują się do GTA Online w poszczególne weekendy. Promocja wystartowała z początkiem lutego (więc jeden weekend już za nami), a jej zasady są niezwykle proste – jeśli zalogujemy się w najbliższą sobotę, z końcem kolejnego tygodnia otrzymamy 250 tys. dolarów GTA. Akcja ma nawet specjalne tło fabularne, utrzymane w charakterystycznym, humorystycznym klimacie, typowym dla omawianej serii.

W wyniku ugody w zbiorowym pozwie wytoczonym przez mieszkańców Los Santos firmie Alan Jerome Productions, ludzie, którzy stworzyli dla was krwiożerczą hybrydę walki samochodowej i starć gladiatorów - jaką jest Arena War TV - otrzymali nakaz zrekompensowania mieszkańcom południowego San Andreas strat w wysokości do 1 mln dolarów GTA na głowę. Wpadnij do GTA Online w każdy z weekendów w lutym, a otrzymasz prezent w postaci 250 tys. dol. GTA. Pieniądze będą czekały na Twoim koncie w Maze Bank po zalogowaniu się w następny weekend – czytamy.

Na stole leży więc jeszcze 750 tys. dolarów. To niemałe pieniądze, a w GTA Online nie brakuje sposobów na ich wydawanie – można np. wyposażyć się w jedną z nowych, futurystycznych broni, albo usprawnić pojazd wykorzystywany w trybach wieloosobowych dodanych do gry wraz z grudniową aktualizacją Arena War. Warto też odnotować, że w przyszłym tygodniu branie udziału w aktywnościach typu Gunrunning oraz Doomsday Heiset, a także trybach Adversary pozwoli nam zdobyć podwójne nagrody.

Przypominamy, że GTA Online jest trybem sieciowym do sandboksowej gry akcji GTA V, który działa od października 2013 roku i wciąż cieszy się sporą popularnością.

  1. GTA Online – strona oficjalna
  2. Respawn Entertainment – strona oficjalna