Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2018, 15:03

autor: Aquma

GTA Online – dziś premiera aktualizacji Arena War

GTA Online otrzymało dziś aktualizację Arena War, która wprowadziła do gry siedem nowych trybów gry – pozwalają one wjechać na arenę i wziąć udział w morderczych zawodach z wykorzystaniem zmodyfikowanych samochodów.

GTA Online z kolejnymi nowościami. - GTA Online – dziś premiera aktualizacji Arena War - wiadomość - 2018-12-11
GTA Online z kolejnymi nowościami.

GTA Online (będące modułem wieloosobowym GTA V) doczekało się dzisiaj kolejnej aktualizacji Arena War, która przyniosła ze sobą ciekawą nowość. Chodzi o kilka nowych trybów gry, budzących skojarzenia z filmami z serii Mad Max (a także kilkoma cyklami gier – np. Twisted Metal). Dają one możliwość brania udziału w starciach z wykorzystaniem zmodyfikowanych pojazdów. Rozgrywki toczą się na specjalnych arenach.

Wejdź na Arenę Wojny (ang. Arena War), gdzie bezwzględność charakterystyczna dla walk gladiatorów spotyka się z najnowocześniejszą technologią modyfikacji pojazdów w jednym spektakularnym - i wysoce łatwopalnym – turnieju. Zarejestruj się i rozpocznij zupełnie nową karierę pod stratosferyczną kopułą Maze Bank Arena. Zabawa polega na zamienianiu mózgów przeciwników w masę rozsmarowaną na kierownicy. A wszystko w imię rozrywki i dzięki uprzejmości Alan Jerome Productions. – przedstawiają aktualizację twórcy.

Do naszej dyspozycji oddano siedem odmiennych trybów: Hot Bomb, Wreck It, Games Masters, Carnage, Flag War, Tag Team oraz Here Come The Monsters. Poniżej możecie zobaczyć krótki fragment rozgrywki z pierwszego z nich (opublikowany na Twitterze @therealjackster).

Rozpoczęcie rywalizacji jest dość proste – wystarczy wejść na stronę Arenawar.tv na telefonie naszego bohatera. Pierwszym krokiem musi być zakupienie jednego z pojazdów przeznaczonych do tego rodzaju zabawy (nazwy wraz z cenami – w dolarach GTA – zamieszczamy w ramce) albo zmodyfikowanie któryś z posiadanych samochodów. Patch dodaje także nową przestrzeń biurową ze specjalnym, dwupiętrowym garażem.

ARENA WAR - NOWE POJAZDY:

GTA Online – dziś premiera aktualizacji Arena War - ilustracja #2
  1. Apocalypse Cerberus – $3,870,300
  2. Apocalypse Scarab – $3,076,290
  3. Apocalypse Brutus – $2,666,650
  4. Apocalypse Imperator – $2,284,940
  5. Apocalypse ZR380 – $2,138,640

GTA V zadebiutowało 17 września 2013 roku, w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Kilkanaście miesięcy później gra została wydana również na Xboksie One i PlayStation 4, zaś w kwietniu 2015 roku trafiła na komputery. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej (z napisami). Tryb sieciowy omawianej produkcji działa od października 2013 roku i cieszy się dużą popularnością.

  1. GTA Online – strona oficjalna
  2. Najlepsze gry na PS4 – 15 świetnych gier na konsolę PlayStation 4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.