Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2019, 10:40

autor: AlexB

Laserowe bronie, podwójne nagrody i promocje w GTA Online

W GTA Online pojawiły się dwie nowe bronie – Piekielny kosiarz oraz Wdowi strach. Nie jest to typowy oręż, gdyż wystrzeliwuje wiązki laserowe. Ponadto do 14 stycznia można zdobyć podwójne doświadczenie i pieniądze w wybranych trybach, a także kupić po obniżonych cenach niektóre posiadłości oraz pojazdy.

Choć teoretycznie akcja GTA Online, czyli niezwykle popularnego sieciowego modułu Grand Theft Auto V od studia Rockstar, rozgrywa się w świecie zbliżonym do naszego, nieraz pojawiały się w nim elementy mocno futurystyczne. Wystarczy wspomnieć motocykle z serii Tron sprzed przeszło dwóch lat. Do tej samej kategorii możemy zaliczyć nową atrakcję, która zawitała do gry. Mowa o dwóch broniach – Piekielnym kosiarzu oraz Wdowim strachu, które strzelają wiązkami laserowymi.

Laserowe bronie to nie tylko prestiż, ale również cenna śmiercionośna siła. - Laserowe bronie, podwójne nagrody i promocje w GTA Online - wiadomość - 2019-01-10
Laserowe bronie to nie tylko prestiż, ale również cenna śmiercionośna siła.

Oba te futurystyczne karabiny, określone w oficjalnym komunikacie jako „ekskluzywne uzbrojenie Republikańskich strażników kosmosu”, można zakupić w sklepach Ammu-Nation wewnątrz gry. Nie jest to jednak tani wydatek. Dla przykładu, Wdowi strach kosztuje aż 499 tysięcy dolarów. Z drugiej strony, bronie te nie wymagają amunicji, co jest niewątpliwym udogodnieniem.

To jeszcze nie koniec atrakcji czekających na graczy GTA Online w bieżącym tygodniu. Do 14 stycznia będzie można zdobyć podwójne doświadczenie i nagrody pieniężne za udział w sesjach na Arenie wojny, która zadebiutowała na początku ubiegłego miesiąca, oraz trzech innych trybach rywalizacyjnych dla pojazdów – Hasta La Vista, Zawrotna zemsta oraz Robota w Vespucci. Ponadto w tym okresie podwójne dochody zapewni sprzedaż towarów z wytwórni motocyklowych.

Tryb Robota w Vespucci przyniesie w tym tygodniu podwójne doświadczenie i pieniądze. - Laserowe bronie, podwójne nagrody i promocje w GTA Online - wiadomość - 2019-01-10
Tryb Robota w Vespucci przyniesie w tym tygodniu podwójne doświadczenie i pieniądze.

Jeśli ktoś nie posiada takiego przybytku, to ma doskonałą okazję, by go zakupić. Ich ceny są obecnie obniżone o 35%. Ponadto trzydziestoprocentowym rabatem objęte zostały wszystkie bazy. Taniej można również dostać wybrane samochody, motocykle, samoloty oraz plecaki rakietowe. Ich pełną listę znajdziecie tutaj.

Wśród samochodów objętych promocją znajduje się Dewbauchee Vagner. - Laserowe bronie, podwójne nagrody i promocje w GTA Online - wiadomość - 2019-01-10
Wśród samochodów objętych promocją znajduje się Dewbauchee Vagner.

Choć GTA Online ma już przeszło pięć lat, wciąż generuje ogromne zyski. Regularne aktualizacje oraz specjalne wydarzenia bez wątpienia wpływają na wysoką popularność. Póki ona nie spadnie, możemy być niemal pewni, że miłośnicy sieciowej zabawy w produkcji studia Rockstar doczekają się jeszcze mnóstwa nowości.

  1. Oficjalna strona studia Rockstar
  2. GTA V - kompendium wiedzy