Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2011, 09:35

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Pakiet gier niezależnych za dowolną cenę w czwartej edycji akcji Humble Indie Bundle

Wystartowała czwarta edycja akcji Humble Indie Bundle, w ramach której za dowolną cenę możecie otrzymać pakiet gier niezależnych na PC. Wśród oferowanych tytułów znajdziemy tym razem m.in. Super Meat Boy, Shank, Bit.Trip Runner, czy NightSky.

Ruszyła czwarta edycja akcji Humble Indie Bundle. W jej ramach za dowolną kwotę możecie zakupić zestaw kilku gier niezależnych, przeznaczając część pieniędzy na cele charytatywne.

Zasady przedsięwzięcia nie zmieniają się od czasu jego pierwszej odsłony. Gracze sami mogą zdecydować, ile pieniędzy chcą wpłacić, a następnie rozdzielić je pomiędzy deweloperów, organizatorów akcji oraz instytucje dobroczynne (Amerykański Czerwony Krzyż i Child’s Play Charity).

Pakiet oferowanych produkcji jest niezwykle atrakcyjny. Za dowolną opłatą otrzymacie pięć tytułów:

Jeśli wpłacicie kwotę powyżej średniej widocznej na oficjalnej stronie akcji, otrzymacie dwie dodatkowe gry: Cave Story+ oraz Gratuitous Space Battles. W chwili pisania tej wiadomości, jest to przynajmniej 5,34 dolarów (ok. 18 złotych). Wszystkie produkcje są wolne od zabezpieczeń DRM, można je uruchomić na Macach oraz systemach operacyjnych Windows lub Linux, a także przypisać do własnego konta Steam.

Akcja zakończy się o północy z 27 na 28 grudnia. Całkiem możliwe, że oferowany pakiet z czasem zostanie powiększony o kolejne pozycje, gdyż tak działo się w poprzednich edycjach Humble Indie Bundle. Zdaniem organizatorów, za wszystkie tytuły dostępne w tej chwili normalnie musielibyśmy zapłacić w granicach stu dolarów (ok. 345 złotych), więc jest to niepowtarzalna okazja na zdobycie ich w wyjątkowo okazyjnej cenie.