Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2020, 16:20

autor: AlexB

Outriders - Square Enix zapowiada comiesięczne transmisje o grze

Firma Square Enix ogłosiła, że 28 maja odbędzie się pierwsza z comiesięcznych transmisji mających przybliżyć graczom Outriders, czyli najnowszą produkcję polskiego studia People Can Fly. Tytuł będzie miał swoją premierę pod koniec tego roku.

Jesteście zainteresowani Outriders i z niecierpliwością wyczekujecie nowych informacji na temat tego tytułu? Jeśli tak, to mamy dla Was dobre wieści. Firma Square Enix ogłosiła, że co miesiąc będzie organizowała specjalne transmisje, mające na celu przybliżenie poszczególnych elementów nowego dzieła polskiego studia People Can Fly, będącego trzecioosobową strzelanką z elementami RPG. Pierwsza z nich odbędzie się 28 maja o godzinie 18:00. Obejrzycie ją na oficjalnym koncie Square Enix w serwisie Twitch. Z kolei poniżej znajdziecie jej zwiastun.

Pierwsza zaplanowana transmisja będzie nosiła nazwę Built for the Core. Podczas niej będzie można zobaczyć zupełnie nowy gameplay, areny, niepokazywane wcześniej moce, szczegółowe opisy poszczególnych klas postaci i wiele więcej. Dokładne informacje na temat kolejnych streamów nie są jak na razie znane.

Nietrudno się domyślić powodu, dla którego zdecydowano się na zorganizowanie tego typu serii transmisji. Był nią koronawirus. Cytując słowa Bartosza Kmity, dyrektora kreatywnego w studiu People Can Fly:

Po anulowaniu niektórych z największych branżowych wydarzeń roku szukaliśmy nowych sposobów udostępniania graczom wiadomości o Outriders. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy przedstawić nowe szczegóły tego, nad czym będziemy pracować co miesiąc od tego momentu w Transmisjach Outriders.

Outriders - Square Enix zapowiada comiesięczne transmisje o grze - ilustracja #1
Wkrótce poznamy nowe informacje na temat Outriders.

Kmita podkreślił także, że obecnie cały 250-osobowy zespół zajmujący się Outriders pracuje zdalnie, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Mimo tych dość trudnych warunków, twórcy jak na razie zapewniają, że premiera tytułu nie zostanie opóźniona. Wciąż celem jest końcówka 2020 roku. Przypominamy, że gra zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One oraz Xboksa Series X.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Outriders
  2. Grałem w Outriders – im było trudniej, tym lepiej się bawiłem