Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2024, 21:22

Oto wymagania sprzętowe RPG akcji No Rest for the Wicked, które pozwolą cieszyć oczy śliczną grafiką. Gra zadebiutuje już jutro

Poznaliśmy wymagania sprzętowe oczekiwanego RPG akcji No Rest for The Wicked, który zadebiutuje we wczesnym dostępie już jutro.

Źródło fot. Moon Studios.
i

AKTUALIZACJA:

No Rest for the Wicked zadebiutowało w Steam Early Access. Gra kosztuje 179 zł, ale do 2 maja do godziny 19:00 można ją nabyć za 161,10 zł. Warto dodać, że produkcja zaliczyła bardzo obiecujący start. W ciągu pierwszych 35 minut bawiło się przy niej jednocześnie ponad 19 tys. osób.

Oryginalna wiadomość

Jutro o godzinie 18:00 we wczesnym dostępie na Steamie zadebiutuje wyczekiwana gra RPG akcji od Moon Studios, czyli No Rest for The Wicked, Dzisiaj jej twórcy ujawnili wymagania sprzętowe produkcji. Nie są one bardzo wygórowane – co nie oznacza, iż są bardzo niskie, zwłaszcza że mamy do czynienia z tytułem oferującym rozgrywkę w rzucie izometrycznym.

Zarówno minimalną, jak i zalecaną specyfikację znajdziecie poniżej. Na szczęście nadchodzący tytuł od Moon Studios nie jest zbyt przepastny i „waży” jedynie 35 GB. Trzeba tu jednak mieć na uwadze, że jest to wersja wczesnodostępowa, która zapewne „spuchnie” w kolejnych miesiącach.

Polecam również obejrzeć opublikowany niedawno premierowy trailer No Rest for The Wicked.

No Rest for the Wicked – minimalne wymagania sprzętowe na PC (niskie ustawienia grafiki w 1080p i 30 fps)

  1. System operacyjny: Windows 10 64-bit
  2. Procesor: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 2600
  3. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960 z 4 GB pamięci VRAM / AMD Radeon RX Vega z 8 GB pamięci VRAM
  4. Pamięć RAM: 16 GB
  5. Wolne miejsce na dysku: 35 GB HDD (rekomendowany SSD)

No Rest for the Wicked – zalecane wymagania sprzętowe na PC (bardzo wysokie ustawienia grafiki w 1080p i 60 fps)

  1. System operacyjny: Windows 10 / 11 64-bit
  2. Procesor: Intel Core i5-12600K/ AMD Ryzen 7 5800X3D
  3. Karta graficzna: Nvidia GeForce RTX 3070Ti z 8 GB pamięci VRAM / AMD Radeon RX 6800 XT z 16 GB pamięci VRAM
  4. Pamięć RAM: 16 GB
  5. Wolne miejsce na dysku: 35 GB SSD

Marcin Przała

Marcin Przała

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Grami interesuje się od najmłodszych lat, a szczególne miejsce w jego sercu zajmują Call of Duty 4: Modern Warfare i Dragon Age: Początek. Zamiłowanie do elektronicznej rozrywki sprawiło, że tematem jego pracy licencjackiej stało się zjawisko immersji. Dzisiaj przede wszystkim miłośnik soulslike'ów oraz klasycznych RPG-ów. Poza grami lubi literaturę z gatunku dark fantasy, a ponadto od wielu lat z zapartym tchem śledzi rozgrywki angielskiej Premier League, gdzie gra jego ukochany klub – Chelsea.

więcej