Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2015, 11:19

Osiem klasyków za niecałe 4 euro w The Pioneer Bundle

Serwis Bundle Stars zaoferował graczom możliwość zakupienia zestawu ośmiu klasycznych tytułów, w tym trzech gier Sida Meiera, za 3.58 euro. Można z niej skorzystać do soboty.

Serwis Bundle Stars sprawił graczom miłą niespodziankę na początek 2015 roku: począwszy od wczoraj aż do soboty możemy zakupić w wyjątkowo niskiej cenie The Pioneer Bundlezestaw ośmiu klasycznych produkcji, spośród których znaczna większość miała premierę jeszcze w latach 90-tych. Fani powrotów do przeszłości mają szansę dostać pakiet, zawierający takie tytuły jak Sid Meier's Pirates! Gold Plus czy Silent Service, płacąc zaledwie 3.58 euro (około 15 złotych).

W The Pioneer Bundle znajdziemy trzy tytuły Sida Meiera. - Osiem klasyków za niecałe 4 euro w The Pioneer Bundle - wiadomość - 2015-01-04
W The Pioneer Bundle znajdziemy trzy tytuły Sida Meiera.

The Pioneer Bundle to:

  1. Sid Meier's Colonization
  2. Sid Meier's Covert Action
  3. Sid Meier's Pirates! Gold Plus
  4. B-17 Flying Fortress: The Mighty 8th
  5. Silent Service
  6. Dragonsphere
  7. Command H.Q.
  8. Across The Rhine
W skład zestawu wchodzą produkcje, które miały swą premierę jeszcze w XX wieku. - Osiem klasyków za niecałe 4 euro w The Pioneer Bundle - wiadomość - 2015-01-04
W skład zestawu wchodzą produkcje, które miały swą premierę jeszcze w XX wieku.

Oferta jest tym bardziej atrakcyjna, że pozwala graczom zaoszczędzić aż 94% kwoty, jaka normalnie wiązałaby się z zakupem tych produkcji. Do ich uruchomienia wymagane jest bezpłatne konto na platformie Steam, z którym powiązane zostaną te tytuły. Niemal każda z gier działa na systemach operacyjnych Windows, Mac oraz Linux: wyjątkami są jedynie B-17 Flying Fortress: The Mighty 8th, które otrzymają wyłącznie posiadacze Windowsa, oraz Dragonsphere, niedostępne dla korzystających z Maca. Wszystkie produkcje są już na tyle wiekowe, że wymagania sprzętowe żadnego z tytułów w The Pioneer Bundle nie powinny sprawić kłopotów dzisiejszym komputerom.

  1. Serwis Bundle Stars
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.