Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 lipca 2018, 15:58

autor: Osti

OnRush - darmowy weekend dla użytkowników PlayStation 4

Posiadacze PlayStation 4 będą mogli w najbliższy weekend wypróbować OnRush za darmo. Nowa gra wyścigowa od Codemasters będzie dostępna od 6 do 9 lipca.

Gra miała premierę miesiąc temu. - OnRush - darmowy weekend dla użytkowników PlayStation 4 - wiadomość - 2018-07-05
Gra miała premierę miesiąc temu.

Już jutro w europejskim PlayStation Store pojawi się możliwość darmowego pobrania OnRush na konsolę Sony. W ten sposób twórcy chcą zachęcić graczy to testowania ich najnowszej produkcji. Promocja ma potrwać do poniedziałku 9 lipca 2018 r.

Z darmowego weekendu na razie cieszyć mogą się jedynie użytkownicy PlayStation 4 w Europie. Twitterowy profil OnRush zapowiada jednak, że Amerykanie oraz posiadacze Xboksów wkrótce również doczekają się „czegoś soczystego”.

OnRush to dynamiczne wyścigi wydane przez brytyjskie Codemasters. Produkcja łączy w sobie elementy off-roadowego MotorStorm z „hero shooterami” takimi jak popularny Overwatch. Twórcy zrezygnowali z realizmu na rzecz zręcznościowego charakteru i widowiskowej rozwałki.

Tytuł zapowiedziany został w październiku ubiegłego roku, a premierę miał dokładnie miesiąc temu. Wcześniej odbyły się także otwarte beta-testy. Gra ukazała się na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Zapowiedziano także wersję na PC.

Edycja na PlayStation 4 zebrała wśród krytyków oceny na poziomie 76%. Za polskie wydanie OnRush odpowiada firma Techland.

Ekipa stojąca za OnRush, czyli dawne Evolution Studios, ma na swoim koncie takie tytuły jak DriveClub, MotorStorm czy seria WRC. Ich nowa gra umożliwia zabawę w pojedynkę (tryb kariery) oraz z innymi graczami. Wyścigi odbywają się na kilkunastu trasach i podzielone są na kilka klas pojazdów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

OnRush

OnRush