Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2018, 18:32

autor: Vergil

Nowy zwiastun i start otwartych beta-testów OnRush

Wystartowały otwarte beta-testy OnRush. Tym samym konsolowi gracze mogą sprawdzić najnowsze dzieło studia Codemasters, a dokładniej – ekipy, która działając pod szyldem Evolution Studios, dostarczyła między innymi takie gry jak DriveClub oraz seria MotorStorm.

OnRush, czyli najnowsza gra wyścigowa firmy Codemasters, doczekało się konsolowych beta-testów; potrwają one w dniach 17-21 maja. Wersję beta gry, w której znalazły się dwie trasy, dwa tryby i cztery klasy pojazdów, konsolowi gracze znajdą w PlayStation Store lub sklepie Microsoftu; pecetowcy będą musieli poczekać na swoją kolej nieco dłużej. Z tej okazji wydawca udostępnił widowiskowy zwiastun.

Pora na dokładniejsze omówienie zawartości owej bety. Otóż autorzy oddają w nasze ręce dwa tory, czyli Big Dune Beach oraz Crater Lake, które możemy sprawdzić o odmiennych porach dnia i w zróżnicowanych warunkach pogodowych; zabawa toczy się w dwóch trybach, czyli Overdrive oraz Countdown. Co się zaś tyczy pojazdów – podczas gdy Blade (motocykle) zostawiają za sobą smugę ognia w trakcie jazdy na dopalaczu (ładowanym poprzez wykonywanie efekciarskich backflipów i frontflipów), Vortex (buggy) mknąc na „dopałce” (ładowanej dzięki obrotom w powietrzu), tworzą zawirowania powietrza; Interceptor (szybkie samochody terenowe) pozwalają na uzupełnianie doładowania poprzez eliminację przeciwników (lub w wersji dla pacyfistów – omijanie ich na milimetry), natomiast uruchomienie dopalacza w Titanach (ciężarówkach) skutkuje nie tylko drastycznym przyspieszeniem, ale i pozostawieniem za sobą blokad spowalniających oponentów.

OnRush ma na siebie pomysł. Czy to wystarczy, by zaistnieć w świadomości masowego odbiorcy? - Nowy zwiastun i start otwartych beta-testów OnRush - wiadomość - 2018-05-18
OnRush ma na siebie pomysł. Czy to wystarczy, by zaistnieć w świadomości masowego odbiorcy?

OnRush zmierza na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Konsolowa wersja gry trafi do sprzedaży 5 czerwca, w polskiej kinowej wersji językowej (na pecetach gra pojawi się w późniejszym terminie). Tytuł jest dziełem zespołu, który pod szyldem Evolution Studios opracował takie produkcje, jak seria WRC na PlayStation 2, cykl MotorStorm (znany przede wszystkim posiadaczom PlayStation 3, choć zawitał również na PlayStation Portable i PlayStation Vitę), a także DriveClub.

  1. Oficjalna strona internetowa OnRush