Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2001, 19:55

autor: Tomasz Pyzioł

Oficjalna strona Hostile Waters: Antaeus Rising

Interplay uruchomił oficjalną stronę Hostile Waters: Antaeus Rising, która będzie strategiczną grą akcji 3D. Fabuła gry rozgrywa się w 2032 roku gdy na Ziemi panuje błogi stan ogólnoświatowego pokoju. Taki stan rzeczy nie podoba się byłym prominentom, którzy próbując odzyskać władzę i wpływy organizują tajną armię na wyspach Pacyfiku.

Interplay uruchomił oficjalną stronę Hostile Waters: Antaeus Rising, która będzie strategiczną grą akcji 3D. Fabuła gry rozgrywa się w 2032 roku gdy na Ziemi panuje błogi stan ogólnoświatowego pokoju. Taki stan rzeczy nie podoba się byłym prominentom, którzy próbując odzyskać władzę i wpływy organizują tajną armię na wyspach Pacyfiku. Przeciwstawić się im może wyłącznie ostatni krążownik, który posiadając nanotechnologiczną fabrykę może wyprodukować czołgi, helikoptery i samoloty.

Wygląda na to, że będzie to RTS w środowisku 3D z możliwością kontroli jednostek zarówno w standardowy sposób jak również z perspektywy FPP i TPP. Nad grą, która ma ujrzeć światło dzienne na wiosnę, pracuje zespół z Rage Software.

Oficjalna strona Hostile Waters: Antaeus Rising